Alexa
banner474
09 Ağustos 2017 Çarşamba 10:25
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2016/2 B Grubu Açıktan Atama ve Onay Listesi Yayımlandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 2016/2 B Grubu açıkatan atama ve onay listesi beirtildi. Söz konusu duyurunun detaylarını ve Bakanlık tarafından paylaşılan atama onay yazısını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

ATAMA ONAYI

"Gümrük ve Ticaret Bakanlığına İlk Defa Yapılacak Atamalar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca B Grubu Kadrolar için 12/12/2016-04/01/2017 tarihleri arasında Bakanlığımızca yapılan sözlü sınav sonucunda başarılı olarak Merkez ile Taşra Teşkilatına, eş-sağlık durumu ile 07/08/2017 tarihinde yapılan bilgisayar ortamında kura usulüne göre görev yerleri belirtilen adayların atamalarının yapılması gerekmektedir. Bu sebeple, Bakanlığımızca 12/12/2016-04/01/2017 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavda başarılı olarak atanmaya hak kazanan ve ekli listelerde adı soyadı, atanacağı unvan ve görev yerleri belirtilen kişilerin atamalarının, 657 sayılı Kanunun 36/A, 45, 48, 54, 72, 74 ve 76. maddeleri ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığına İlk Defa Yapılacak Atamalar hakkında Yönetmeliğin 16 ve 18. maddeleri ile Tüketici Hakem Heyeti Raportörlüğü Yönetmeliğinin 5 ve 14. maddeleri uyarınca yapılması hususunu olurlarınıza arz ederim."

AÇIKTAN ATANAN PERSONEL LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI ATANACAĞI UNVAN ATANACAĞI GÖREV YERİ KADRO DERECESİ-DERECE VE KADEMESİ
1 ABDULKADİR AKDEMİR MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
2 ABDULLAH CİHAT EREN MEMUR AVRUPA SERBEST BÖLGE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
3 ABDULLAH GÜNAL MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
4 AHMET ACAR MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
5 AHMET AKÇER MEMUR İPSALA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
6 AHMET ÖZKAN MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
7 ALİYE NUR MARAŞLI MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
8 ARİF KAYA MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
9 ARZU BAŞTUHAN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 2
10 ASİYE GÜL ARSLAN MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
11 ASLI BÜŞRA BAYRAKTAR MEMUR CİLVEGÖZÜ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
12 ATİLLA BUDAK MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
13 AYBERK CAYMAZ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 2
14 AYHAN KIRCALİ MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 2
15 AYKUT KIRAN MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
16 AYNIMAH BİLGİN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
17 BARIŞ ÖZTUNÇ MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
18 BETÜL OLUKKAYA MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
19 BİLKER MACAR ÖZEN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 8 1
20 BİRKAN BUHUR MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
21 BURAK GÜRBÜZ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
22 BURAK YOMRALIOĞLU MEMUR YALOVA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
23 BÜNYAMİN HACIOĞLU MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
24 CABBAR TOKALI MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
25 CANER COŞKUN MEMUR AKTAŞ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
26 CELİL ŞENTÜRK MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
27 CEREN DİLARA DEMİRCİ MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
28 CEREN GÜNSER MEMUR TÜRKGÖZÜ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
29 ÇAĞRI YİĞİTER MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
30 ÇİĞDEM TOPTAŞ MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
31 DERYA ÇİNDAŞ MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
32 DERYA KESMEZ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
33 DİLEK ARSLAN MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
34 EDA ÇELİK MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 3
35 EDA KAHRAMAN MEMUR ÖNCÜPINAR GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
36 EDA KAYAKŞU MEMUR CİLVEGÖZÜ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
37 EDA ÖNEM MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
38 ELİF ECEVİT MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
39 ELİF ÖZER MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
40 EMİNE ÜNAL MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
41 EMRAH ÇELİK MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
42 EMRE ÖZDEMİR MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
43 EMRULLAH AKDAĞ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
44 EMRULLAH APA MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
45 ENES ŞENTEPE MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
46 ENİS BİLEN MEMUR DOĞU AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSKENDERUN) 7 9 2
47 ERCAN ÇAKMAK MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
48 ERDİ ALTAY MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 2
49 EREN YALÇIN MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
50 ERGİN BARAN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
51 ERKAN GARİP MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
52 ESMA AVCI MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
53 ESRA NUR KARADENİZ MEMUR DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 7 9 1
54 ETHEM BUĞRA BULUŞ MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
55 EZGİ ARSLAN MEMUR TÜRKGÖZÜ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
56 FATİH AKKOÇ MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
57 FATİH AYDIN MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
58 FATİH ÇİFÇİ MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
59 FATMA GÖNÜL MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 2
60 FERİDE HANDE YILMAZ MEMUR BOLU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
61 FİGEN KAYA MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
62 FUAT KOÇAK MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
63 FUNDA BURÇAK YILMAZ MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
64 GONCA GÜLER MEMUR KAPIKÖY GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
65 GÜLSÜN KURT MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
66 GÜNGÖR İDİKURT MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
67 HACER SOYSAL MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
68 HAKAN ÖZMEN MEMUR DOĞU AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSKENDERUN) 7 9 1
69 HAKAN UYGUR MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
70 HALİL İBRAHİM DİRİCAN MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
71 HANDE AKŞİMŞEK MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
72 HASAN ÇALIŞKAN MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
73 HASAN KIZILAY MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
74 HATİCE KARADENİZ MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
75 HATİCE ÖZEL MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
76 HEDİYE KORKMAZ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
77 HİLAL YILDIRIM MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 2
78 IRMAK YILDIZ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
79 İBRAHİM KÖŞGER MEMUR İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
80 İSMAİL OKUMUŞ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
81 KADRİYE GENCER MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
82 KEMAL ARSLAN MEMUR ORTA AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MERSİN) 7 9 1
83 KEVSER SAK MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
84 KORAY KOMLICA MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
85 KÜBRA ÇAKMAK MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
86 KÜBRA ÖZLEM ERCAN MEMUR ERZURUM GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
87 LÜTFİYE TUĞBA CEBECİ MEMUR KARABÜK GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
88 MEHMET CELAL DELİCE MEMUR ÖNCÜPINAR GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
89 MEHMET HASBİ MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
90 MEHMET MERTLİ KARALAR MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 2
91 MEHMET SELİM AĞAN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
92 MEHMET TEKİNALP MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 2
93 MELTEM YOLUK MEMUR AKTAŞ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
94 MERDİYE TANYOL DEMİR MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
95 MESUT GÜNGÖR MEMUR DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 7 9 2
96 METİN YILMAZ MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
97 MEVHİBE GÖKÇE ÜNSAL MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
98 MİRAÇ PEKŞEN MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
99 MUHAMMED AKÇANLI MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
100 MUHAMMED KIRIKTAŞ MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
101 MUHAMMET ÖSNA MEMUR KAPIKÖY GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
102 MURAT EKMEN MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
103 MURAT KERİMOĞLU MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
104 MUSTAFA DEĞERLİ MEMUR TAŞUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
105 MUSTAFA ERDOĞAN MEMUR AYVALIK GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
106 MUSTAFA GÜLLÜ MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
107 MUZAFFER BAYKAL MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
108 MÜNEVVER SEDA BAŞAR MEMUR ORTA AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MERSİN) 7 9 2
109 NAGİHAN KILAVUZ MEMUR ÇOBANBEY GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
110 NAZİFE KOYUNCU MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
111 NEBAHAT ARSLAN MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
112 NESLİHAN CAN MEMUR BATI MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (TEKİRDAĞ) 7 9 2
113 NİHAN SÖZER MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
114 NUR CEMİLE HAMAMCIOĞLU MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
115 NURŞAN GÜNGÖR MEMUR TÜRKGÖZÜ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
116 OĞUZ İNCE MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 2
117 OKAN ŞAHİN MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
118 OKAN ŞEN MEMUR DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 7 9 1
119 OLGUN ERAY DEMİRCİ MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
120 ONUR OY MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
121 ÖZKAN BAYKARA MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
122 ÖZNUR ÖCEL MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
123 PINAR ELİF ALEVOK MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
124 PINAR KILIÇ MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 2
125 RAMAZAN AKDAĞ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
126 REYHAN EBRU YILMAZ MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 3
127 SABAHATTİN BAHÇİVAN MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
128 SALİH OKUR MEMUR MARDİN GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
129 SEDA KARAKAYA MEMUR DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 7 9 1
130 SEDAT ÖZELBAYKAL MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 2
131 SEDDAR DEMİREL MEMUR DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 7 9 1
132 SELİN DEMİR MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
133 SELİN ERDOĞAN MEMUR RİZE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
134 SERHAT SEVGÜL MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
135 SERKAN TOPAL MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
136 SEVDA ÖZGENÇ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 2
137 SİMAY EROĞLU MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
138 SONER HAVAN MEMUR İPSALA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
139 SONGÜL KARAYURT MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
140 SOYDAN DAŞTAN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 2
141 SÜMEYYE ŞİŞMAN MEMUR KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
142 ŞEYDA CANKAL MEMUR AMASYA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
143 ŞEYMA YALÇIN MEMUR EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
144 TUBA ATAÇ MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 2
145 TUĞBA UZ MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
146 TUĞÇE BİNİCİ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
147 TUĞÇE MOLLA MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
148 UĞUR ÇATAL MEMUR DİLUCU GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
149 UMMAHAN ZABUNSU MEMUR ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
150 ÜMİT CAN MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
151 VESİLE KAPLAN KARANFİL MEMUR DOĞU AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSKENDERUN) 7 9 1
152 VEYSİ DEMİR MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
153 VOLKAN BARAN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
154 YALÇIN SELİM GÜNDOĞDU MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
155 YASEMİN ATİK MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
156 YASEMİN ETLİ MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 2
157 YUSUF RUŞEN DENİZ MEMUR İPSALA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ  7 9 1
158 ZEYNEP YAZICI MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 2
159 ZÜHAL KARA MEMUR ÇOBANBEY GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
160 ANIL TUNA MUAYENE MEMURU EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 6 9 1
161 AYŞEGÜL OĞUZ MUAYENE MEMURU DOĞU AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSKENDERUN) 6 9 2
162 AYŞENUR KÜÇÜK MUAYENE MEMURU GAP GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (GAZİANTEP) 6 9 1
163 BİRDAL DEMİRHAN MUAYENE MEMURU GAP GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (GAZİANTEP) 6 9 1
164 ÇAĞATAY ÇEVİK MUAYENE MEMURU DİKİLİ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 9 1
165 DİYADİN ÇELİK MUAYENE MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 6 9 1
166 ELİF AYDIN MUAYENE MEMURU DEREKÖY GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 9 2
167 EMRE ZAFER MUAYENE MEMURU GAP GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (GAZİANTEP) 6 9 1
168 FAHRİYE BOZ MUAYENE MEMURU DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 6 9 2
169 FARUK ÖZKAN MUAYENE MEMURU IĞDIR GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 8 1
170 FARUK ŞAHİN MUAYENE MEMURU DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 6 9 2
171 FATMA OVAZ MUAYENE MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  6 9 1
172 HAKDİLER PEHLİVAN MUAYENE MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  6 9 1
173 HAMZA KEFKİR MUAYENE MEMURU DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 6 9 1
174 HASAN ALDIKAÇDI MUAYENE MEMURU DOĞU AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSKENDERUN) 6 9 1
175 HÜSEYİN KÜÇÜK MUAYENE MEMURU YAYLADAĞI GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 9 1
176 İLHAN DOĞANGÜZEL MUAYENE MEMURU ORTA AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MERSİN) 6 9 1
177 İSMAİL ÖZTÜRK MUAYENE MEMURU ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 9 1
178 MEHMET ŞERİF BAĞAÇ MUAYENE MEMURU DOĞU AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSKENDERUN) 6 9 1
179 MELTEM BOZDOĞAN MUAYENE MEMURU EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 6 9 1
180 MUHAMMET FATİH NARİN MUAYENE MEMURU ORTA AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MERSİN) 6 9 1
181 MÜJGE UÇUNGAN MUAYENE MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  6 9 1
182 NAİME MERVE KARACAOĞLU MUAYENE MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 6 9 1
183 OĞUZHAN YARIŞCI MUAYENE MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  6 9 1
184 ORHAN VAROL MUAYENE MEMURU ESENDERE GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 9 1
185 ÖZKAN ALAY MUAYENE MEMURU DOĞU MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KOCAELİ) 6 9 1
186 ÖZLEM KÖROĞLU MUAYENE MEMURU IĞDIR GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 9 1
187 SEDA TAŞÇİOĞLU MUAYENE MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 6 9 1
188 ŞEVKET AYDIN MUAYENE MEMURU DOĞU AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSKENDERUN) 6 9 1
189 TUĞBA NACAR MUAYENE MEMURU EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 6 9 1
190 TUĞŞAD KILIBOZ MUAYENE MEMURU EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 6 9 1
191 UĞUR ULUKÖYLÜ MUAYENE MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 6 8 1
192 YASİN YUSUF GÖVTAŞ MUAYENE MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 6 9 2
193 YUSUF YILDIZ MUAYENE MEMURU ÇEŞME GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 9 1
194 ABDULHAKHAN CEBRE AVUKAT KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 6 9 3
195 BUKET PALTA AVUKAT DOĞU ANADOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 6 9 3
196 GÖNÜL ASLANER  AVUKAT İPEKYOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 6 9 3
197 SELİN ÇİNAR KEŞKİ AVUKAT KAHRAMANMARAŞ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ 6 9 3
198 SEZGİN KORKMAZ AVUKAT KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 6 9 3
199 ADEM URMUÇ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ ARTVİN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
200 ALİ AY TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ TUNCELİ TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
201 ASLI YİLGEN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ KASTAMONU TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
202 AYSEL AKCAGÖZ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ İSTANBUL TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
203 AYŞE GÜNEŞ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ ÇORUM TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
204 BİROL TOPAL TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ DİYARBAKIR TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
205 BÜLENT DİNÇER SAYGI TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ KARAMAN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
206 DUDU YILMAZER TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ YALOVA TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
207 ELİF ÇELİK TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ GAZİANTEP TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
208 ELİF SARAÇ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ ŞANLIURFA TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
209 ELİF ŞAHİN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ İSTANBUL TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
210 EMİN ÇEKEN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ GİRESUN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
211 EMRE GARİP TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ HATAY TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
212 ENES DEĞERMENCİ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ MARDİN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
213 GİZEM SAKALLI TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ EDİRNE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
214 HAMİDE ACAR TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ KIRKLARELİ TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
215 İMRAN DÖNMEZ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ İSTANBUL TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
216 KAYGUSUZ ÖZGÜR BOZKUŞ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ ERZURUM TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
217 KUMSAL İNCE TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ MALATYA TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
218 MAKBULE SAĞLAM TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ AMASYA TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
219 MEHMET DOĞUKAN UÇMAZ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ VAN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
220 MEHMET TÜRK TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ KARS TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
221 MELEK ŞEKER DEMİRCAN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ ARDAHAN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
222 MERVE YETKİNER TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ AYDIN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
223 NESLİHAN YÜKSEK TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ ÇANAKKALE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
224 PELİN ARSLAN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ BİNGÖL TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
225 SEVCAN SOYAKLI TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ OSMANİYE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
226 SEZGİ MARAŞ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ BARTIN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
227 TUĞÇE ERDOĞAN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ GAZİANTEP TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
228 VOLKAN ALPAY TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ AKSARAY TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
229 YUSUF EVCİ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ İZMİR TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 8 9 1
230 AĞAH OKTAY ULAŞ MEMUR EDİRNE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
231 AYŞE ŞEYMA YAZIR MEMUR DÜZCE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
232 AYŞE TUNA MEMUR KIRKLARELİ TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
233 BAHAR ŞEN MEMUR NEVŞEHİR TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
234 BEYZA YADİGAR EKİNOĞLU MEMUR EDİRNE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
235 CAN ÖZMEN MEMUR AĞRI TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
236 CEREN ASLAN MEMUR ARTVİN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
237 DENİZ GÜLDEN MEMUR BOLU TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
238 EDA ŞAHİNCAN MEMUR KARS TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
239 ELİF TANER MEMUR GİRESUN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
240 EMİNE FIRAT MEMUR HAKKARİ TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
241 ESRA İLGİCİ MEMUR GÜMÜŞHANE TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
242 GÖZDE GÜNBATAR MEMUR TUNCELİ TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
243 GÜLCAN YOLAL MEMUR ERZURUM TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
244 GÜLSÜM ŞAHİN MEMUR VAN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
245 İPEK ALBAYRAK MEMUR YOZGAT TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
246 MUHAMMET TÜRKMEN MEMUR UŞAK TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
247 MUSTAFA EREN MEMUR KAHRAMANMARAŞ TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
248 MUSTAFA PEKER MEMUR ÇANKIRI TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
249 MÜMİNE ÇİBİK MEMUR SAKARYA TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
250 NİLÜFER GÜÇ MEMUR ARTVİN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
251 NUR DEMET DÜNDAR MEMUR KIRŞEHİR TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 2
252 ÖZLEM AÇIKGÖZ MEMUR KARS TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
253 SAMET GÜNEL MEMUR BURDUR TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
254 SERTAÇ GÜNGÖR MEMUR ARDAHAN TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
255 SEVDA CESUR MEMUR GAZİANTEP TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
256 YASEMİN AKIN MEMUR KİLİS TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
257 YUNUS KEMAL ANGUN MEMUR SİNOP TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
258 ZEYNEP ERTEN MEMUR BAYBURT TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 7 9 1
259 ABDURRAHİM DAĞISTAN MEMUR DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
260 ALİ ETHEM GEÇGEL MEMUR DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
261 BERKANT TEMBELO MEMUR GAP GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
262 ÇAĞRI EDİS MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
263 EMİNE DENİZ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
264 EMİNE SARIALTUN MEMUR DOĞU KARADENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 2
265 FATMANUR KARA MEMUR FIRAT GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE)  8 9 2
266 GÖKHAN ÇELİK MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
267 GÜLNİHAL NACAR MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
268 GÜLSÜM YILMAZ MEMUR İPEKYOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
269 GÜVEN DUMAN MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 9 9 1
270 HAKAN ÇAM MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 2
271 HALİL AYDIN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 2
272 HÜSEYİN TEYMUR MEMUR ORTA ANADOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
273 İHSAN ARSLAN MEMUR ORTA AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
274 İLKER DURAN MEMUR ORTA ANADOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 2
275 MAHMUT SARIGÜL MEMUR DOĞU KARADENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
276 MEHMET KARAPINAR MEMUR DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
277 MELEK DOĞANAY MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
278 MELEK ŞENEL MEMUR GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
279 MESUT DOĞAN MEMUR İPEKYOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
280 NURDAN ÜNAL MEMUR İPEKYOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 2
281 RAMAZAN ALŞAN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
282 SELDA ARİTÜRK MEMUR ORTA ANADOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
283 SEVCAN ÜRÜN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
284 SİBEL ÖZASLAN MEMUR DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
285 SİNEM TAŞKIN MEMUR TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
286 VEDAT YAĞMAHAN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
287 VEYSEL ERDAĞ MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
288 VEYSEL TORUN MEMUR İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
289 YUSUF İLHAN MEMUR DOĞU KARADENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (DÖNER SERMAYE) 8 9 1
290 ABDULAZİZ GÜNEŞ MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM  7 9 1
291 ABDULKADİR ÖNDER MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 7 9 1
292 ABDULLAH BIÇAKÇI MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
293 ABDULLAH ŞAHİN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 2
294 ABDULLAH TOKDAŞ MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
295 ABDULMELİK SAĞLAM MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
296 AHMET ASLANARGUN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
297 AHMET CANER AYDIN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
298 AHMET ER MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / TÜRKGÖZÜ GM 7 9 1
299 AHMET HAN MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
300 AHMET ÖZÇELİK MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 2
301 AHMET PEKTUNÇ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 2
302 AHMET TOSUN MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GTBM / İPSALA GM 7 9 2
303 ALİ KARAGÖZ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GTBM / İPSALA GM 7 9 1
304 ALİ KÖKSAL MUHAFAZA MEMURU EGE GTBM / ÇEŞME GM 7 9 1
305 ALİ ÖNAL MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
306 ALİ POLAT MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
307 ALİCAN AYDIN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
308 ALPEREN ARSLAN MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
309 AMİNE YALÇIN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
310 AŞKIN GÜNGÖR MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / TÜRKGÖZÜ GM 7 9 1
311 ATİLLA KARA MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 2
312 AYKUT ÇOŞKUN MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÖNCÜPINAR GM 7 9 1
313 AYKUT KUVAT MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
314 AYŞE BEGÜM DAVUTER MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
315 AYŞE ÇAMURCU MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
316 AZAD ÖZTÜRK MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
317 BAHADIR DERİNKÖK MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
318 BANU ARI MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / KAPIKÖY GM 7 9 1
319 BARIŞ BALYEN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
320 BAŞAK BURCU BEYAZGÜL MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 2
321 BERKİN KAVAZ MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
322 BİLGE ŞAHİN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 2
323 BURAK NALÇACI MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
324 BURAK OKUMUŞ MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 2
325 BURAK TOPCU MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / TÜRKGÖZÜ GM 7 9 1
326 BURHAN URFALIOĞLU MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
327 BÜNYAMİN ÜNALDİ MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 7 9 1
328 CANSU ŞİMŞEK MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
329 CEMAL BOZTEPE MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
330 CİHAT SAVCI MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
331 COŞKUN OLGAÇ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
332 CUMA GÖRÜCÜ MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÖNCÜPINAR GM 7 9 1
333 ÇAĞDAŞ DEMİR MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
334 ÇETİN GÜNDEM MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
335 DAVUT HALİLOĞULLARI MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 2
336 DİLEK ÖZTOPRAK MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
337 DUYGU BÜŞRA KICIRLI MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
338 ECE KARAASLAN MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
339 ELİF YALÇIN MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
340 EMİN AYDINLI MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 7 9 2
341 EMİNE TUNCAY MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
342 EMRAH GÜNER MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
343 EMRAH KAYA MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
344 EMRAH TOKDEMİR MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 2
345 EMRE AKÇA MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
346 EMRE GÜMÜŞ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
347 EMRE HELVACI MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
348 ENES BOZKURT MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
349 ENES ECER MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
350 ENSAR DAŞTAN MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
351 ENVER DURMUŞ MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
352 ERDEM ÖZTÜRK MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 2
353 ERDİ AKGÜL MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
354 ERDİ ESEN MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
355 ERHAN ŞAHİN MUHAFAZA MEMURU EGE GTBM / ÇEŞME GM 7 9 1
356 ERHAN TEMOÇİN MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
357 ERKAN ÇİFÇİ MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
358 ERKAN KONCELİ MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
359 ERTUĞRUL BAYHAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
360 ERTUĞRUL KASAP MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
361 ESİN TOP MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
362 ESRA MUSUL MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
363 ESRA ÖZDEMİR MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
364 ETHEM AKKÜTÜK MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
365 EYÜP CAN BULUT MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
366 EYÜP DEMİR MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / AKTAŞ GM 7 9 2
367 EYÜP İSLAMOĞLU MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
368 FATİH AKBULUT MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 7 9 2
369 FATİH ATEŞ MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 2
370 FATİH BAGAÇ MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
371 FATİH ÇAKSEN MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÖNCÜPINAR GM 7 9 1
372 FATİH KAŞAVEKLİOĞLU MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
373 FATİH ÖZTÜRK MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
374 FATMA KALENDER MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
375 FERHAN ULUPINAR MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
376 FERHAT BİLEN MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
377 FURKAN GÖKÇE MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
378 FURKAN KURTOĞLU MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
379 GİRAY TANRIVERDİ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 2
380 GÖKHAN ARSLANOĞLU MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
381 GÖKHAN UÇMAK MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 2
382 GÖKMEN AVCI MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
383 GÖKMEN TATLIPINAR MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
384 GÜLBAHAR GÜMÜŞ MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
385 GÜLBAHAR TAYMAZ MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
386 GÜRKAN KAHVECİ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / AKTAŞ GM 7 9 2
387 HAKAN ETİLER MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
388 HAKAN ŞAKIR MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
389 HALİL ÇELİKKOL MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
390 HALİL ERSOY MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
391 HALİT AKSOY MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
392 HAMZA ÖZBİLGİ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
393 HARUN KARAARSLAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
394 HASAN ESAT SAĞLAM MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
395 HASRET KULAÇLI MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 2
396 HİKMET AŞKIN YEŞİLYURT MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
397 HİMMET AYDINLIK MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 2
398 HÜSEYİN BAYTÜZ MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
399 HÜSEYİN BOZAN MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
400 HÜSEYİN OĞUZHAN MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
401 HÜSEYİN YILMAZ MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
402 ILGIN NUROL MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
403 İBRAHİM KETBOĞA MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
404 İHSAN ALTUNTAŞ MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
405 İLKER DURAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 2
406 İZZET BAHADIR BİLHAN MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÖNCÜPINAR GM 7 9 1
407 KADİR YOLAL MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
408 KÜBRA ERTEKİN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
409 MAHİR KESKİNOĞLU MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
410 MAHMUT ENSARİ ASLAN MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
411 MAHMUT FEYZİOĞLU MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
412 MAHMUT TEZCAN MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / AKTAŞ GM 7 9 1
413 MECNUR KAÇMAZ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
414 MEHMET AKİF ÜSTÜNEL MUHAFAZA MEMURU FIRAT GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MALATYA) 7 9 1
415 MEHMET CAN DOĞANAY MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
416 MEHMET CANDAN MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
417 MEHMET ÇAKIR MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
418 MEHMET ÇINAR MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
419 MEHMET DOLAN MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
420 MEHMET EMİN TEKİN MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
421 MEHMET EMRE MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
422 MEHMET KASAP MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
423 MEHMET ÖZKAN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
424 MEHMET SAİT DEMİR MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÇOBANBEY GM 7 9 1
425 MEHMET SELÇUK SOYUBELLİ MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
426 MEHMET ŞEN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 2
427 MELİKE YILDIRIM MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
428 MELTEM ÖZDEMİR MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
429 MERVAN AYDENİZ MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / KAPIKÖY GM 7 9 1
430 MERVE KURT MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
431 MERVE OKUR MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
432 MESUT KÜÇÜK MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / TÜRKGÖZÜ GM 7 9 1
433 MESUT TEKELİ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
434 MUAMMER EKİNCİ MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
435 MUAMMER ÖZCAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
436 MUHAMMED ERGÜL MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
437 MUHAMMET ÖZCAN MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
438 MUHAMMET SADIK İPEKOĞLU MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
439 MURAT ARSLAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / KAPIKÖY GM 7 9 1
440 MURAT CAN GÜRGÖZ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
441 MURAT KAÇMAZ MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
442 MURAT ONAY MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÇOBANBEY GM 7 9 1
443 MURAT SIRKANAT MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
444 MURAT ŞAHİNTÜRK MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 2
445 MURAT YILMAZ MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 2
446 MURAT YOLCU MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
447 MURAT ZAĞLANMIŞ MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 7 9 1
448 MUSTAFA AK MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
449 MUSTAFA BOHCACI MUHAFAZA MEMURU EGE GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) 7 9 1
450 MUSTAFA CEYLAN MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
451 MUSTAFA KEMAL SAİM MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
452 MUSTAFA KÜRŞAD KOÇ MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
453 MUSTAFA SEZER MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / KAPIKÖY GM 7 9 2
454 MUSTAFA YAPICI MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
455 MÜCAHİD GÜLER MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 2
456 MÜCAHİT AKBABA MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
457 MÜCAHİT ÇETİN MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
458 MÜCAHİT YILDIRAN MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GTBM / İPSALA GM 7 9 1
459 NAĞİHAN NART MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 7 9 1
460 NEJAT MANSUROĞLU MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
461 NUMMAN ÇELENK MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
462 NURİYE KÜBRA KURT MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
463 OĞUZ KAAN BOZKURT MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
464 OĞUZHAN KAÇAR MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
465 OKAN SONAR MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
466 ONUR ÇAM MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
467 ONUR DOĞANAY MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
468 ONUR KAYMAK MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
469 ONUR ŞİMŞEK MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
470 ONUR VAPUR MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
471 ORÇUN ACAR MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GTBM / İPSALA GM 7 9 1
472 ORHAN KUŞUÇAR MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
473 ORKUN ERDOĞAN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
474 OSMAN AY MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
475 OSMAN HAVUZ MUHAFAZA MEMURU BATI MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (TEKİRDAĞ) 7 9 1
476 OSMAN KOŞAR MUHAFAZA MEMURU DOĞU KARADENİZ GTBM / ERZİNCAN HVL.GÜM. MUH.KIS. A. 7 9 1
477 ÖMER ALPTEKİN MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
478 ÖMER ÇAKMAK MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÖNCÜPINAR GM 7 9 1
479 ÖMER DEMİRHAN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
480 ÖMER ÖZKAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / KAPIKÖY GM 7 9 2
481 ÖMERÜL FARUK BARUT MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
482 ÖZLEM SEYHAN MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
483 ÖZNUR AĞAN MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÖNCÜPINAR GM 7 9 1
484 RAHMİ GÜNER MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
485 RAMAZAN AYDIN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
486 RECEP SARI MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
487 REFİK KARACI MUHAFAZA MEMURU ORTA ANADOLU GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA) 7 9 1
488 REMZİ ÇELİK MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
489 SADETTİN ŞENER MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
490 SADIK YILDIRIM MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
491 SALİH UYANIKÇA MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 2
492 SAMET DEMİR MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
493 SEBİHA AVCI MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
494 SEDA USLU MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
495 SEFA AKKUŞ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
496 SEFA KANDEMİR MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
497 SELMA TOGUL MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 2
498 SEMİH BÜYÜKYILMAZ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
499 SEMİH PEHLİVAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 7 9 2
500 SERAP ÖNCÜ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
501 SERDAR ÇETİN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
502 SERDAR KAHVECİ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GTBM / İPSALA GM 7 9 1
503 SERHAN ALTINKAYA MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
504 SERKAN SEVER MUHAFAZA MEMURU ORTA KARADENİZ GTBM / ORDU GİRESUN HVL. GM 7 9 1
505 SEVİL KATRAĞ MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
506 SEVİNÇ TEVBİN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
507 SEYYİD AHMED BAYRAKTAR MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
508 SEZGİN BURAK YEŞİLGİL MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GTBM / İPSALA GM 7 9 1
509 SİNAN AYDIN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
510 SİNAN KAYA MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
511 SİNEM ARLI MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / AKTAŞ GM 7 9 2
512 SONER ALTAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
513 SUAT ÖZAKİ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
514 SÜLEYMAN ÇALIŞKAN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
515 SÜLEYMAN GALİP ORAL MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
516 ŞAHİN CENGİZ MUHAFAZA MEMURU ULUDAĞ GTBM / YALOVA GM 7 9 1
517 ŞAHİN YUMUŞAKER MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 2
518 ŞERİFE YEDİKULE MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
519 TAHİR DURSUN ÇELİK MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 2
520 TAYFUN DAŞKIN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
521 TOLGA HAŞİM BEDİR MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 2
522 TUĞBA TUTUŞ MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
523 TUĞÇE KARACA MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GTBM / İPSALA GM 7 9 1
524 TUNAHAN GÜRBÜZ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / AKTAŞ GM 7 9 1
525 TUNAHAN MUSTAFA CAN MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
526 TURGUT YILDIRIM MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GTBM / TÜRKGÖZÜ GM 7 9 1
527 UFUK DURMAZ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
528 UĞUR GÖKTAŞ MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
529 UĞUR KALKAN MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
530 UĞUR KÜÇÜK MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÖNCÜPINAR GM 7 9 1
531 UĞUR ŞAHİN MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 2
532 UMUT ÖZDEMİR MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
533 UTKU ÖNSEL YILMAZ MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
534 ÜMİT ÇAĞDAŞ AYOĞLU MUHAFAZA MEMURU ULUDAĞ GTBM / YALOVA GM 7 9 2
535 ÜMİT ÖZTÜRK MUHAFAZA MEMURU BATI MARMARA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (TEKİRDAĞ) 7 9 1
536 ÜMİT TEMUR MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
537 ÜMMÜGÜLSÜM ÖÇAL MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AĞRI) 7 9 1
538 ÜNAL AÇIKGÖZ MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
539 ÜZEYİR ALPER KIRMIZI MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GTBM / ESENDERE GM 7 9 1
540 VEDAT MERİÇ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 2
541 VOLKAN ÇAVDAR MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
542 VOLKAN ÇİL MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
543 VOLKAN ÇOLAK MUHAFAZA MEMURU GÜRBULAK GTBM / DİLUCU GM 7 9 1
544 VOLKAN KIRYER MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
545 VOLKAN TÜRKOĞLU MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
546 YAHYA PEKTAŞ MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 1
547 YASEMİN TEKİN MUHAFAZA MEMURU DOĞU ANADOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (VAN) 7 9 1
548 YASİN KÜTÜK MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
549 YAVUZ YILDIRIM MUHAFAZA MEMURU İSTANBUL GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) 7 9 1
550 YENER DENİZ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GTBM / İPSALA GM 7 9 1
551 YEŞİM HAZIRBULAN MUHAFAZA MEMURU ORTA AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MERSİN) 7 9 1
552 YUNUS EMRE BAŞGÖL MUHAFAZA MEMURU DOĞU KARADENİZ GTBM / ERZİNCAN HVL.GÜM. MUH.KIS. A. 7 9 1
553 YUNUS YILMAZ MUHAFAZA MEMURU KAÇKAR GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ARTVİN) 7 9 1
554 YUSUF ERTUĞ MUHAFAZA MEMURU DOĞU AKDENİZ GTBM / CİLVEGÖZÜ GM 7 9 1
555 YUSUF KALKAN MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
556 YUSUF YILDIRIM MUHAFAZA MEMURU İPEKYOLU GÜMRÜK TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ŞIRNAK) 7 9 2
557 ZEYNEP POYRAZ MUHAFAZA MEMURU TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) 7 9 1
558 ZÜLKÜF ÖLMEZ MUHAFAZA MEMURU GAP GTBM / ÇOBANBEY GM 7 9 1

NOT: Ataması yapılan personeller tebligat beklemeden görevlerine başlayabilirler.

Kamupersoneli.net - ANKARA


Son Güncelleme: 09.08.2017 10:28
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner462