GÜNÜN MANŞETLERİ

2016 UEFA Avrupa Ligi Play Off Turunda Bugün Oynanacak Maçlar

2016 UEFA Avrupa Ligi'nde bugün, Türk Temsilcileri Fenerbahçe,Medipol Başak Şehir ve Osmanlı Spor, rakipleriyle oynayacakları play-off maçlarından iyi bir sonuç alarak rövanş maçı için avantaj kazanmak istiyor

- Bu haber 115 kez okundu.

2016 UEFA Avrupa Ligi Play Off Turunda Bugün Oynanacak Maçlar
UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turu maçları bugün oynanacak.

Türk Temsilcileri Fenerbahçe,Medipol Başak Şehir ve Osmanlı Spor, bugün rakipleriyle oynayacakları play-off maçlarından iyi bir sonuç alarak rövanş maçı için avantaj kazanmak istiyor.Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Advocaat yönetiminde İsviçre'nin Grasshoppers takımıyla karşılaşacak.Fenerbahçe'nin yeni Teknik Direktörü Dick

Advocaat, Grasshoppers karşısına 4-3-3 sistemiyle çıkacaklarını bildirmişti.Ülkeler Stadı'nda Saat 21:00'da başlayacak karşılaşmayı Avusturya Futbol Federasyonundan Robet Schörgenhofer yönetecek

Kanarya'da cezaları devam eden Volkan Şen ve Alper Potuk, karşılaşmada forma giyemeyecek.Sakatlığı nedeniyle Danimarkalı oyuncu Simon Kjaer'in durumu ise maç saatinde belli olacak.

Medipol Başakşehir de ilk tur maçında Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına karşı mücadele edecek.Medipol Başakşehir'de sakatlıklarından dolayı Mehmet Batdal, Stefano Napoleoni ve Alparslan Erdem forma giyemeyecek.İspanyol hakem Javier Estrada'nın yönetemindeki maç saat 20:30'da Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanacak.

Osmanlıspor, Danimarka'nın Midtjylland takımıyla deplasmanda karşılaşacak.Romanya Futbol Federasyonu'ndan hakem Istvan Kovacs'ın yöneteceği maç saat 19:30'da Herning Stadı'nda başlayacak.Sakatlıkları nedeniyle Aykut Demir, Engin Bekdemir ve Rio Olimpiyatları'nda bulunan Aminu Umar forma giyemeyecek

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu ilk maçlarının programı şöyle: 

17.00 Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus)

19.00 Dinamo Tiflis (Gürcistan) - PAOK (Yunanistan)

19.15 SonderjyskE (Danimarka) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

19.30 Krasnodar (Rusya) - Partizani (Arnavutluk)

19.30 Midtjylland (Danimarka) - Osmanlıspor (Türkiye)

20.00 AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

20.00 Austria Wien (Avusturya) - Rosenborg (Norveç)

20.00 Gebele (Azerbaycan) - Maribor (Slovenya)

20.00 Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Anderlecht (Belçika)

20.00 Göteborg (İsveç) - Karabağ (Azerbaycan)

20.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Hajduk Split (Hırvatistan)

20.30 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

21.00 Fenerbahçe (Türkiye) - Grasshoppers (İsviçre)

21.00 Panathinaikos (Yunanistan) - Brondby (Danimarka)

21.00 Vojvodina (Sırbistan) - AZ Alkmaar (Hollanda)

21.00 Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - Genk (Belçika)

21.15 Astra (Romanya) - West Ham United (İngiltere)

21.30 Gent (Belçika) - Shkendija (Makedonya)

21.45 Sassuolo (İtalya) - Kızılyıldız (Sırbistan)

22.00 Arouca (Portekiz) - Olympiakos (Yunanistan)

22.05 Trencin (Slovakya) - Rapid Wien (Avusturya)

Kamupersoneli.net | AA

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.