GÜNÜN MANŞETLERİ

Liglerde Haftanın Maç Programı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), profosyonel liglerde haftanın maç programını açıkladı.Spor Toto Süper Lig ve TFF 1.Lig'de 3.hafta maçları oynanacak, Spor Toto 2. ve 3. Lig'de ise 2. hafta müsabakaları devam edecek.

- Bu haber 134 kez okundu.

Liglerde Haftanın Maç Programı

 Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 3. hafta maçları oynanacak, Spor Toto 2. ve 3. Lig'e ise 2. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Yarın:

17.00 Medipol Başakşehir-Kasımpaşa (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Adanaspor-Gaziantepspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.00 Gençlerbirliği-Aytemiz Alanyaspor (Ankara 19 Mayıs)

21.15 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Vodafone Arena)

11 Eylül Pazar:

17.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Çaykur Didi)

17.00 Trabzonspor-Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Antalyaspor-Atiker Konyaspor (Antalya)

20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Ülker)

TFF 1. Lig

Yarın:

17.00 Boluspor-Mersin İdmanyurdu (Bolu Atatürk)

17.00 Elazığspor-Ümraniyespor (Elazığ Atatürk)

18.00 Denizlispor-Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk)

18.00 Manisaspor- Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Şanlıurfaspor-Giresunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

20.00 Samsunspor-Sivasspor (Samsun 19 Mayıs)

11 Eylül Pazar:

18.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Adana Demirspor (Kamil Ocak)

20.00 Balıkesirspor-Göztepe (Balıkesir Atatürk)

20.00 Altınordu-Bandırmaspor (İzmir Atatürk)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup


Yarın:

15.30 Ofspor-Keçiörengücü (Of İlçe)

15.30 Sivas Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.30 Amed Sportif Faaliyetler- Konya Anadolu Selçukspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

16.00 Hacettepe-İstanbulspor (Cebeci İnönü)

16.30 Pendikspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Pendik)

16.30 Kocaeli Birlikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kocaeli Alparslan Türkeş)

16.30 Fatih Karagümrük-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa)

19.00 Kahramanmaraşspor-Nazilli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

20.00 Bucaspor-Fethiyespor (Yeni Buca)

Kırmızı Grup

Yarın:

15.30 Gümüşhanespor-Menemen Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

15.30 Hatayspor-Kastamonuspor 1966 (Antakya Atatürk)


16.00 Niğde Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Niğde 5 Şubat)

16.00 Tokatspor-1461 Trabzon (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.30 Karşıyaka-Tuzlaspor (İzmir Atatürk)

16.30 Aydınspor 1923-Kayseri Erciyesspor (Adnan Menderes)

16.30 İnegölspor-BUGSAŞ Spor (İnegöl İlçe)

16.30 Sarıyer-Eyüpspor (Yusuf Ziya Öniş)

16.30 Kırklarelispor-MKE Ankaragücü (Kırklareli Atatürk)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

Yarın:

15.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kütahyaspor (Van Atatürk)

15.30 24 Erzincanspor-Çorum Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

15.30 Cizrespor-Bayburt Grup Özel İdare (Cizre İlçe)

15.30 Erzin Belediyespor-Karacabey Birlikspor (Erzin İlçe)

16.00 Ankara Demirspor-Kocaelispor (TCDD Ankara Demirspor)

16.30 Gölcükspor-Altay (Gölcük)

16.30 Tekirdağspor-Kartalspor (Namık Kemal)

16.30 Sancaktepe Belediyespor-Kozan Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi)

16.30 Beylerbeyi-Kızılcabölükspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

2. Grup

Yarın:

15.30 Batman Petrolspor-Düzcespor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Kırıkhanspor (Fikret Karabudak)

16.30 Silivrispor-Dersimspor (Silivri)

16.30 Kemerspor 2003-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Dr. Fehmi Öncel)

16.30 Yeşil Bursa-Erbaaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

16.30 Derincespor-Halide Edip Adıvarspor (İzmit İsmetpaşa)

16.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor (Mümin Özkasap)

16.30 Çatalcaspor-Pazarspor (Ziya Altınoğlu)

20.00 Dardanelspor-Tire 1922 (Çanakkale 18 Mart)

3. Grup

Yarın:

15.30 12 Bingölspor-Orduspor (Tunceli Atatürk)

15.30 Düzyurtspor-Payasspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.00 Ankara Adliyespor-Darıca Gençlerbirliği (Ankara OSTİM)

16.00 Tarsus İdmanyurdu-Elaziz Belediyespor (Tarsus İlçe)

16.30 Maltepespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

16.30 Muğlaspor-Orhangazispor (Muğla Atatürk)

16.30 Bayrampaşa-Diyarbekirspor (İstanbul Büyükşehir Belediye)

16.30 Bergama Belediyespor-Sakaryaspor (Bergama 14 Eylül)

19.00 Afjet Afyonspor-Sultanbeyli Belediyespor (Afyonkarahisar Yenişehir)

Kamupersoneli.net - AA


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.