GÜNÜN MANŞETLERİ

Süper Toto Süper Lig ve Alt Liglerde Oynanacak Maçlar (2-3 Ekim)

Süper Toto Süper Lig ve alt liglerde heyecan sürüyor. Galatasaray kendi evinde Antalyaspor ile, Fenerbahçe deplasmanda son ayların yükselen yıldızı Osmanlıspor ile karşılaşacak. 2 Ekim 2016 'da oynanacak maçların listesi...

- Bu haber 44 kez okundu.

Süper Toto Süper Lig ve Alt Liglerde Oynanacak Maçlar (2-3 Ekim)

 Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 6. hafta, Spor Toto 2. ve 3. Lig'de ise 5. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

2 Ekim Pazar:

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Alanya Oba)

16.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom Arena)

19.00 Atiker Konyaspor-Adanaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Osmanlıspor-Fenerbahçe (Osmanlı)



- TFF 1. Lig




2 Ekim Pazar:

16.00 Eskişehirspor-Boluspor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Sivasspor-Altınordu (Yeni 4 Eylül Stadı)

16.00 Samsunspor-Denizlispor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Belediye Gaziantepspor (Mersin)

19.00 Yeni Malatyaspor-Balıkesirspor (Malatya İnönü)

19.00 Adana Demirspor-Şanlıurfaspor (5 Ocak Fatih Terim)



- Spor Toto 2. Lig


- Beyaz Grup





2 Ekim Pazar:


13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Hacettepe (Beylerbeyi 75. yıl)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)

13.30 İstanbulspor-Konya Anadolu Selçukspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Nazilli Belediyespor (Kazım Karabekir)

15.00 Keçiörengücü-Pendikspor (Ankara Aktepe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Kahramanmaraşspor (Devrek İlçe)

15.30 Fethiyespor-Sivas Belediyespor (Fethiye İlçe)

15.30 Bucaspor-Ofspor (Yeni Buca)


- Kırmızı Grup



2 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Tokatspor (Tuzla Belediye Sahası)

14.30 1461 Trabzon-Eyüpspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Hatayspor-Karşıyaka (Antakya Atatürk)

15.00 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi)

15.00 MKE Ankaragücü-Gümüşhanespor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Kayseri Erciyesspor-İnegölspor (Kayseri Atatürk)

15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Menemen Belediyespor-Sarıyer (Menemen İlçe)

15.30 Aydınspor 1923-Kırklarelispor (Adnan Menderes)



- Spor Toto 3. Lig


- 1. Grup





- 2. Grup


2 Ekim Pazar: 

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)

14.30 Yomraspor-Düzcespor (Yomra İlçe)

14.30 Pazarspor-Batman Petrolspor (Pazar İlçe)

14.30 Dersimspor-Kırıkhanspor (Tunceli Atatürk)

15.00 Erbaaspor-Silivrispor (Erbaa İlçe)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Bodrum İlçe)

15.30 Tire 1922-Kemerspor 2003 (Tire 4 Eylül)

15.30 Derincespor-Dardanelspor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yeşil Bursa (Mümin Özkasap)



- 3. Grup



2 Ekim Pazar:

14.30 Diyarbekirspor-Maltepespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Elaziz Belediyespor-Payasspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Orduspor-Ankara Adliyespor (19 Eylül)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Muğlaspor (Tarsus İlçe)

15.30 Orhangazispor-Bergama Belediyespor (Orhangazi İlçe)

15.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Düzyurtspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor (Darıca İlçe)

15.30 Sakaryaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sakarya Atatürk)

KAMUPERSONELİ.NET - AA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.