Kpss'siz Personel Alım İlanları

Hepsiburada.com Çok Sayıda Personel Alıyor

Hepsiburada.com Çok Sayıda Personel Alıyor

Türkiye’ nin en büyük e-ticaret platformlarından hepsiburada.com milyonlarca ürün ve çeşit ile tüketicilere son sürat internet alışverişi imkanı sunmaktadır. İnternet alışverişlerinde tercih edilen önemli isimlerden olan firma, aynı zamanda büyük bir ekonomininde içinde yer alıyor. Sektörde öncü duruşuyla bilinen hepsiburada.com bünyesinde istihdam edilmek üzere; çok sayıda personel alımları gerçekleştirilecek. Personel alımları tam zamanlı olarak görev yapacak personellere yönelik olmakla beraber stajyer pozisyonunda boş kadrolarda da alımlar gerçekleştirilecektir.

Ünlü e-ticaret platformu hepsiburada.com bünyesinde istihdam edilmek üzere; birden çok meslek koluna yönelik alımlar yapılacak.

İşte o boş kadrolar:

-Süreç geliştirme ve proje uzmanı
-Software Developer
-Kariyer Start-up İnsan Kaynakları
-SR Web Analyst Executive
-Ürün Uzmanı
-Data Analyst
-Business Analyst
-Project Manager
-Finans Yöneticisi
-Finans Uzmanı
-Sistem Uzmanı
-Yeni Mezun Programı / ALLSTAR
-Müşteri Hizmetleri
-Müşteri Hizmetleri Takım Lideri
-Bütçe ve Raporlama Uzman Yardımcısı şeklindedir. Türkiye’ nin en büyük e-ticaret platformlarından birisi olan hepsiburada.com’ un yayınladığı ilan doğrultusunda yukarıda listenenlerden daha fazla boşta kadrolar da bulunmaktadır.

Hepsiburada.com Çok Sayıda Personel Alıyor, ilana başvurmak ve detaylı bilgilere ulaşmak isteyen adaylar buraya TIKLAYINIZ.

www.kariyer.net/hepsiburada-com-is-ilanlari-c65911-p40619/#tblFirmaIlanlari