Sınavlar

OMU Sınav Sistemine Giriş Nasıl Yapılır ( OMU Sınava Giremeyenler Dikkat)

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi (OMU UZEM) Sistemine nasıl giriş yapılır?. UZEM Öğrenci otomasyon sistemine giriş yapabilmek için UZEM programlarına kayıtlı bir öğrenci olmanız gerekiyor. Sisteme giriş yapmak isteyen öğrenci öğrenci numarası ve parolasını kullanmalıdır. Sınav sistemine giriş yapamayan öğrenciler yaşadıkları sorunları irtibat@uzem.umu.edu.tr adresine elektronik posta göndererek ya da 0362 457 8936 numaralı telefon numarasından 8012 dahili numarasına bağlanarak söz konusu problemi dile getirebilirsiniz. OMU UZEM öğrenci girişi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

OMU Sınav Sistemine Giriş Yapmak İçin Aşağıdaki Linki Kullanabilirsiniz

http://sinav.uzem.omu.edu.tr/

ondokuz mayıs üniversitesi görevli girişi için Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin aşağıdaki linkini ziyaret edebilirsiniz. Sisteme giriş yapmak isteyen görevli T.C Kimlik numarasını ve parolasını söz konusu alanlara girerek giriş yapabilir. 

http://sinav.uzem.omu.edu.tr/attendant/session/new

omü uzem ‘e giriş yapmak isteyen yöneticiler aşağıdaki linki kullanabilir. OMU Uzem yönetici girişi yapabilmek için UZEM tarafından kişiye yetki verilmiş olması gerekmektedir. OMU UZEM sistemine yönetici olarak giriş yapmak isteyen kişinin yetkisi bulunmuyorsa sistem tarafından reddedilecektir.

http://sinav.uzem.omu.edu.tr/admin/session/new

OMU Kayıt Ve Ödeme İşlemleri

Ondokuz mayıs ünivrsitesi uzaktan eğitim merkezi özel sınavlara katılabilmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Öğrenciler Kayıt ve ödeme işlemlerini yapabilmek için T.C Kimlik numarası ve şifresini girmelidir. T.C Kimlik numaranızın ilk 6 rakamı isminizin ilk 3 büyük harfinin birleşiminden oluşur. Giriş sorunu yaşayanlar irtibat@uzem.omu.edu.tr adresine elektronik posta gönderebilirler.

http://sinav.uzem.omu.edu.tr/kayit

Kamu haberleri , gündem haberleri, ve çok daha fazlası için kamupersoneli.net adresini takip etmeye devam ediniz.