Eski Hükümlü Alım İlanları

EÜAŞ Eski Hükümlü Personel Alım İlanı 2016

Elektrik Üretim A. Ş. yayımladığı ilanını İŞKUR yolu ile duyurdu. Yayımlanan ilanda 1 adet eski hükümlü personel alımı gerçekleştirilecektir. İlana başvurular 11 Nisan 2016 tarihinde başladı ve başvurular 20 Nisan 2016 tarihinde sona erecektir. İlanda Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı personel alımı gerçekleştirilecektir. Ayrıca adayların ilgili bölümlerden lise veya dengi okullardan mezun olmaları gerekiyor. İlana başvuru yapacak adayların bazı şartları karşılamaları gerekiyor. Başvuru şartlarını karşılamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. İşte ilanın detayları;

GENEL ŞARTLAR:

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Talep sonucu nihai listeye(2014 KPSS P94 puan türüne göre) giren adaylar sözlü sınav-mülakata alınacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar,eğitim durumu,tecrübe,öncelik durumu,vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır.Bu durumlarını belgeleyemeyenler, yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır.

Önceliklilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Kamu kurum ve kuruluşlarının işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. ÖZEL ŞARTLAR: 18 yaşını tamamlamış olmak 

 Kamupersoneli.net