Gündem

TSK : "11 Nisan 2016 Tarihinde 30 Terörist Öldürüldü"

Türk Silahlı Kuvvetleri Genel Kurmay Başkanlığı resmi internet sayfasından devam eden operasyonlar hakkında bilgilendirme yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri Genel Kurmay Başkanlığı resmi internet sayfasından 11 Nisan 2016 tarihinde Mardin, Şırnak ve Hakkari’de devam eden operasyonlarda öldürülen terörist sayısı 30 olarak açıklandı.Bölgedeki geniş çaplı operasyon devam ediyor.

Mardin Nusaybin Operasyonu

Mardin / Nusaybin’de öldürülen toplam terörist sayısı 214’e yükselirken dün (11 Nisan 2016 ) tarihinde öldürülen terörist sayısı 8 olarak açıklandı.

Şırnak Operasyonu

Şırnak Merkez’de bölücü terör örgütü pkk’ya karşı EGM ve TSK’nın birlikte hareket ettiği operasyonda ölüdürlen terörist sayısı 183 olarak açıklanırken 11 Nisan 2016 tarihinde öldürülen terörist sayısı 9 olarak açıklandı.

Hakkari Yüksekova Operasyonu

Hakkari Yüksekova’da da operasyonlar soluksuz devam ediyor. Bölücü terör örgütüne karşı Hakkari Yüksekova’da yürütülen operasyon kapsamında toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 162 ‘e yükseldi . Hakkari Yüksekova’da 11 Nisan 2016 tarihinde ilçeden apar topar kaçmaya çalışan bölücü terör örgütü mensupları güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirildi.

TSK ve EGM haberleri , duyuruları ve çok daha fazlasını kamu haberleri merkezi kamupersoneli.net’den takip edebilirsiniz.

Kamu Personeli Android Uygulamasıyla Gelişmeler Cebinde

Kamupersoneli.net’in android cihazlar için geliştirdiği uygulama sayesinde gündem haberlerini, kamu haberlerini, ekonomi haberlerini ve çok daha fazlasını ücretsiz edinebilirsiniz. Kamupersoneli.net’in android uygulaması google play üzerinden ücretsiz bir biçimde indirilebilir.