Meb Personeli

Mesleki ve Teknik Eğitimi Öğretmenleri Alan Bilgileri Belirleme Çalıştayı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından 15 Nisan 2016 tarihinde bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Mesleki ve Teknik Eğitimi Öğretmenleri Özel Alan Yeterlikleri Belirleme Çalıştayı hakkında duyuru yayımlandı. Yayımlanan açıklamanın detayları şöyle;

11-14 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya Muratpaşa Falez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Öğretmen Yeterlikleri ve Kalite Geliştirme Daire Başkanı Mahmut AĞIRMAN, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Kalite Geliştirme Daire Başkanı Mehmet Salih CANBAL, alan uzmanı, alan öğretmenleri ve MEB personeli iş birliğinde 10 alanda (Grafik ve Fotoğraf, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri, Sanat ve Tasarım, Harita Tapu Kadastro, Radyo Televizyon, Muhasebe ve Finansman, Pazarlama ve Perakende, Aile ve Tüketici Hizmetleri, Müzik Aletleri Yapımı, Gazetecilik Alanları) mesleki ve teknik eğitim öğretmenlerine yönelik özel alan yeterliklerinin belirlenmesi  çalıştayı gerçekleştirilmiştir.

Yapılan açıklama hakkında kamupersoneli.net olarak takipçi olacağız ve yeni bilgiler paylaşıldığında sizleri sitemiz üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

Kamupersoneli.net