Politika

CHP Parti okulu sokak örgütlenmesi ve sandık güvenliği eğitimlerine hazırlanıyor

Parti Okulu, Mersin, Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş, Adana ve Hatay illerinde, eğitici kadrolarına yeni eğitmenler kattı.
İllerinde katıldıkları Temel Siyasi Eğitimlerde tasarladıkları sosyal projeleri hayata geçiren katılımcıların arasından belirlenen üyeler, 22-23 Aralık 2018 tarihlerinde Adana’da gerçekleştirilen eğitici eğitimine katılarak Parti Okulu Eğitmeni oldu.

Bölgesel olarak gerçekleştirilen eğitime Mersin, Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş, Adana ve Hatay illerinden üyeler katıldı. İki gün boyunca Yetişkin Eğitiminin Temel Özellikleri, Etkili Sunum Yöntemleri ve İletişim, Sosyal Proje gibi eğitimler alan katılımcılar aynı zamanda Siyasi Çalışma Sunumları Atölye Çalışması da gerçekleştirdiler.

Eğitici Eğitimi’ni Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, Eğitici Eğitimlerinden Sorumlu Parti İçi Eğitim Birimi Üyesi Tuba Canlı, Parti Okulu Adana Koordinatörü Remzi Ümit Atay, Adana Koordinatör Yardımcıları Fatma Arguz ve İsmail Yelken gerçekleştirdiler. CHP Adana İl Başkanı Emrah Kozay da eğitimi ziyaret ederek katılımcılara başarılar diledi.
Eğitimin ardından Parti Okulu’nun yeni eğitmenleri illerine dönerek, sokak örgütlenmesi ve sandık güvenliği eğitim çalışmalarında görev almaya başladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir