Kamu Personelleri

4/C'li Personel ve Üniversiteli İşçiler Artık Kadrolu Olmak İstiyor

 4/C ‘li Personel ve Üniversiteli İşçiler Toplu sözleşmeler sonucu kadro bekliyor. Twitter üzerinden harekete geçen 4/C Sözleşmeli Personeller toplu sözleşme kapsamında 1 Mayıs 2016 tarihi itibariyle kadrolu olma isteklerini tüm bakanlara ve milletvekilerine iletiyor.

4/C’li Personel Artık Kadrolu Olmak İstiyor

Başbakan Sn. Ahmet Davutoğlu’na ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sn. Süleyman Soylu’ya twitter üzerinden ulaşmaya çalışan 4/C’li personel artık kadro istediklerini dile getirdi. Toplu sözleşme kararları uygulansın 4/C’liler kadrolu olsun diyen  sözleşmeli kamu personellerinin taleplerinin en kısa zamanda yerine getirilmesini dileriz. 4/C’lilerin Toplu Sözleşme Süreci ve Kadrolu olma durumları hakkında yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kamu haberleri, kamu personeli alım haberleri ve çok daha fazlası için kamupersoneli.net adresini takip etmeye devam edin. Kamu personelini yakından ilgilendiren duyuru ve haberlerden en kolay yoldan haberdar olmak ve duyuruları avucunuzun içine almak istiyorsanız kamupersoneli.net’in android uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Sayın Başbakanım ve Bakanlarım üniversiteli işçiler olarak sizden memur olabilmemiz için tasarıyı meclisten geçirmeniz.saygılarımla

  2. ARTIK NEYE İNANACAĞIMIZI BİLMİYORUZ KEŞKE YAŞADIKLARIMIZ RÜYA OLSAYDI BİR ZAMANLAR KADROLU İŞİMİZ İNSANCA GEÇİNECEK OLMASADA EŞİT ÜCRETLERLE ÇALIŞTIĞIMIZ BİR İŞİMİZ VARDI SONRRA ÖZELLEŞMME ADI ALTINDA KAPANAN İŞ YERLERİMİZDDEN 657 MEMURU AYNI HAKLARLLA BAŞKKA KURUMLARA AKTARIRKKEN İŞÇİLERİN NE GÜNAHI VARDI 4C DENEN EŞİTSİZ İNSAN EMEĞİNİ GÖRMEZDDEN GELEN BİR ÇALIŞMA SİSTEMİNE MECBUR BIRAKILDIK SAYIN YETKİLİ SENDİKACI LAR YETKİNİZİ ARTIK KULLANMANIZI VERİLEN SÖZLRİN YERİNE GELMESİ İÇİN ARTIK SÖZDDE DEYİL İCRAAT BEKLİYORUZ EMPATİ KURMANIZI BEKLİYORUZ 4C KARDEŞLERİME SABIR DİLİYORUM

  3. üniversiteli işçiler olarak aynı iş yapmamıza rağmen aramızdaki bu uçurum çözülsün lütfen ve ünvanlarımız verilsin