İş İlanları

Bir Çok Belediye Geçici İşçi Alımı Yapacak

Şaphane Belediyesi , Bahşılı Belediyesi , Söke Ovası Sulama Birliği , Ayvacık Belediyesi , Malatya Öğretmenevi , Ekecik Bozkır Sulama Birliği , TCDD 5. Böl. Müd. Geçici İşçi  , Derme Sulama Birliği , İnönü Üniversitesi , Ahmetpaşa Belediyesi , Osmaniye Yağlı Tohumlar Araş. İst. Gecici işçi alımı yapıyor. Bilindiği üzere bir çok belediye ve sulama birliği geçici işçi alımı yapıyor. Söz konusu alımlar hakkında detaylı bilgileri İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden edinebilirsiniz.

İnönü Üniversitesi Geçici İşçi Alımı

İnönü Üniversitesi Geçici İşçi Alımı İlanı için verilen gene şartlar ve notlar şu şekilde ; İNTERNETTE BAŞVURACAKLARIN DİKKATİNE! TALEP GEÇİCİ OLUP DAHA ÖNCE KANALİZASYON İŞLERİNDE ENAZ 3 YIL ÇALIŞTIĞINA DAİR DENEYİM BELGESİ SAHİBİ OLMAK. BELGESİ OLANLARIN 01.05.2016 TARİHİNDE YAPILACAK KURA ÇEKİMİNE KATILIMI YAPILACAKTIR. BELGESİ OLMAYANLARIN KURA ÇEKİMİNE ALINMIYACAKTIR.

Şaphane Belediyesi Geçici İşçi Alımı

Şaphane Belediyesi Geçici İşçi Alımı için başvuracak adaylara belirtilen ön şartlar şu şekilde ; Beden İşçisi mesleğinde 8 (Sekiz) kişilik geçiçi işçi personel alım ilanıdır. 1-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 2-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 3-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. 4-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. 5-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. 6-İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. 7-Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. 8-Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. 9-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. KURA TARİHİ:10.05.2016 SALI GÜNÜ, SAAT:09.00 YER: NOTER HUZURUNDA ŞAPHANE SİNEMA SALONU

Söz konusu personel alımlarına başvuruda bulunmak ve diğer detaylara erişmek için İŞKUR’u ziyaret edebilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara