Kpss'siz Personel Alım İlanları

Niğde Emniyet Müdürlüğü İşçi Alım İlanı Verdi

Niğde Emniyet Müdürlüğü İşçi Alım İlanı verdi . Niğde Çalışma ve İş Kurumu İL Müdürlüğü tarafından Niğde Emniyet Müdürlüğü Kantini’nde istihdam etmek üzere tezgah ayar işçisi alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Başvuru yapacak adaylar için en az öğrenim seviyesi ilköğretim olarak belirlenirken yine en fazla öğrenim seviyesi ilköğretim olarak nitelendirilmiş.


Niğde Emniyet Müdürlüğü İşçi Alım İlanı Son Başvuru Tairhi

Başvuru işlemleri 25 Nisan 2016 tarihinden itibaren başladı ve 4 Mayıs 2016 tarihine kadar sürecek. Başvurular İşkur üzerinden yapılacak.

Niğde Emniyet Müdürlüğü İşçi Alım İlanı

 Genel Şartlar ve Notlar  : Bu talebe başvuru yapmak isteyen adayların dikkatine; İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerinden, hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talep kuraya tabi olup, Kura tarih saat ve yeri: 10.05.2016 tarih ve saat 14:00’de Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Kantininde yapılacaktır. *BAŞVURACAK ADAYLARDAN İŞİN NİTELİĞİ GEREĞİ EN AZ 5 YILLIK DENEYİMLİ OLDUKLARINI GÖSTERİR SGK DÖKÜMÜ,ÇALIŞTIKLARI YERDEN TALEPTE BELİRTİLEN MESLEKTE ÇALIŞTIKLARINI GÖSTERİR BELGEYİ VE EHLİYET SURETİNİ KURA TARİHİNDEN ÖNCE TALEBİ VEREN KAMU KURUMUNA İBRAZ ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

Kamu haberleri, gündem haberleri , personel alım haberleri ve çok daha fazlasından haberdar olmak için kamupersoneli.net’i takip etmeye devam edin. Kamupersoneli’nin android uygulamasını indirerek bahsi geçen personel alım haberlerinden her yerde haberdar olabilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara

Bir Yorum