Kpss'siz Personel Alım İlanları

Hakkari Üniversitesi 2 İç Denetçi Alacak

Hakkari Üniversitesi 27 Nisan 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde ilanlar bölümünde yayımlanmıştır. Yayımlanan ilan ile Hakkari Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 2 iç denetçi personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda başvuru tarihleri 1 Mayıs 2016 ve 16 Mayıs 2016 olarak belirtilmiştir. İlanın detayları şöyle; 

BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

İlan edilen kadro sayısından fazla başvuru olması halinde Rektörlüğümüzce kurulacak komisyon tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan adaylar www.hakkari.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:
– Nüfus Kimlik Fotokopisi

– Özgeçmiş

– Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)

– Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.

– Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)

-2 adet Fotoğraf

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız.