Banka Personeli Alım İlanları

Garanti Bankası Deneyimsiz ve Yeni Mezun Personel Alımı Yapıyor

İlgi gören ilanlardan olan banka personeli alımlarında, yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. İşte deneyimsiz ve okuldan yeni mezun olmuş kişilere yönelik olarak, banka bünyesinde istihdam edilmek üzere alınacak banka personeli alımlarına ilişkin tüm detaylar. 

Garanti Bankası personel alımı yapacak, ilanlar yayımlandı

Garanti Bankası bünyesine deneyimsiz ve yeni mezun personeller katmaya hazırlanıyor. Yayımlanan bu ilanlara başvuru yapacak kişilerin; belirtilen bölümlerden mezun olmuş olması, T.C vatandaşı olması, sağlık problemi bulunmaması, kendini geliştirmeye açık olması, dış görünüşüne özen göstermesi, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterecek olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, temsil ve muhakeme yeteneklerinin bulunması, 30 yaşını aşmamış olması, en az lisans veya meslek yüksekokulu mezunu, bankacılık alanında kariyer hedefleyen kişiler olması aranan şartlar arasında yer alıyor.

Hangi kadrolara alımlar yapılıyor?

Garanti Bankası tarafından yayımlanan ilanlarda Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Müşteri Danışmanı, Dış Ticaret ve Krediler İşlemleri Asistanı, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Üniversite Öğrencisi gibi kadrolar üzerinden alımlar yapılıyor. Yürütülecek alımlarda adaylarda ekstra nitelikler ve koşullar aranabileceğinden, başvurular öncesinde mutlaka ilan detaylarına göz atılması gerekmektedir. Banka personeli alımlarına, Garanti Bankası Kariyer sayfası üzerinden erişim sağlanabilir.

Bir Yorum

  1. Bende tesisatcıyın lazım olursa ben gelirim ilkokul mezunu

  2. bankacılık ve sıgortacılık bölümü mezunuyum iş arıyorum