Gündem

Fezleke Şampiyonu Selahattin Demirtaş ( İşte En Çok Fezlekesi Olan Vekiller )

 Vekiller için yargının yolu açılıyor. 


Milletvekillerinin Dokunulmazlığı Kalkıyor ve Vekillere Yargı yolu açılıyor. Bugün Türkiye için tarihi günlerden birisi yaşandı. Milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması yönündeki anayasa değişikliği oylandı ve referanduma gerek kalmadı. Söz konusu düzenleme , Recep Tayyip Erdoğan’ın onayından sonra yürürlüğe girecek.

Fezleke Şampiyonu Parti ve Vekil Düzeyinde HDP
Peki Mecliste en çok fezlekesi bulunan Milletvekili Kim? Mecliste en çok dosyası bulunan parti HDP, HDP’den sonra CHP , AK Parti ve MHP Geliyor. En çok fezleke dosyası bulunan Milletvekili ise hdp eş başkanı selahattin demirtaş , selahattin demirtaş’ın mecliste 77 fezlekesi bulunuyor. Fezleke şampiyonu Selahattin Demirtaş’ı , HDP’li Pervin Buldan 49 fezleke dosyasıyla akip ediyor, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 42 Fezlekesi bulunuyor, HDP vekili Nursel Aydoğan’ın 40 fezlekesi bulunuyor. 

Kamu haberlerinden, gündem haberlerinden, son dakika haberlerinden ve çok daha fazlasından haberdar olabilmek için kamupersoneli.net adresini takip etmeye devam edin. Kamupersoneli.net’in android uygulamasını cep telefonunuza indirerek gelişmelerden ve çok daha fazlasından her yerde haberdar olma fırsatına sahipsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara