Kpss

KPSS Sınıf Yönetimi Soruları Cevapları ve Yorumları 22 Mayıs 2016

  2016 KPSS Eğitim Bilimleri sorularından Sınıf Yönetimi sınavı sona erdi. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 Pazar öğleden sonra gerçekleştirilen KPSS Sınıf Yönetimi maratonu nihayet bitti. Sınava giren adaylar sınavın zorluğundan yakındılar. Peki size göre 2016 KPSS Sınıf Yönetimi sınavı kolay mıydı zor muydu?

Tüm yurt genelinde gerçekleştirilen KPSS Eğitim Bilimleri derslerinden olan Sınıf Yönetimi sınavına ait sorular cevaplar ve yorumlar ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 Pazar öğleden sonra ikinci oturumda gerçekleştirilen ,KPSS Eğitim Bilimleri derslerinden birisi olan ve yaklaşık 4 – 5 soru sorulan KPSS Sınıf Yönetimi bölümüne ait sorular ve cevaplar burada bulabilisiniz. 

2016 KPSS Sınıf Yönetimi Soruları ve Cevapları (Link henüz aktif değil)

Sınavda adaylara Sınıf Yönetimi testi için hemen hemen 4 – 5 soru soruldu.Bir çok aday şimdi 2016 KPSS Sınıf Yönetimi sınavının kolay mı zor mu olduğunu tartışıyor ve bu sorunun cevabını arıyor.

2016 KPSS Sınıf Yönetimi ‘de Hatalı soru var mıydı? Hangi sorularda zorlandınız, hangileri çok kolay geldi? Sınav süresi sorular için yeterli oldu mu?

Bir Yorum