Kpss

KPSS Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Soruları Cevapları ve Yorumları 22 Mayıs 2016

 2016 KPSS Eğitim Bilimleri sorularından Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı sınavı sona erdi. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen  KPSS Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı maratonu nihayet bitti. Sınava giren adaylar sınavın zorluğundan yakındılar. Peki size göre 2016 KPSS Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı sınavı kolay mıydı zor muydu?

Tüm yurt genelinde gerçekleştirilen KPSS Eğitim Bilimleri derslerinden olan Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı sınavına ait sorular cevaplar ve yorumlar ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 Pazar öğlen ikinci oturumda gerçekleştirilen ,KPSS Eğitim Bilimleri derslerinden birisi olan ve yaklaşık 4-5 soru sorulan KPSS Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı bölümüne ait sorular ve cevaplar burada bulabilisiniz. 

2016 KPSS Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Soruları ve Cevapları (Link henüz aktif değil)

Sınavda adaylara Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı testi için hemen hemen 4-5 soru soruldu.Bir çok aday şimdi 2016 KPSS Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı sınavının kolay mı zor mu olduğunu tartışıyor ve bu sorunun cevabını arıyor.

2016 KPSS Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı ‘de Hatalı soru var mıydı? Hangi sorularda zorlandınız, hangileri çok kolay geldi? Sınav süresi sorular için yeterli oldu mu?

YORUMLAR ALT TARAFTA YAPILMAKTADIR.SİZDE YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ

Sizlerde konu hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve 2016 KPSS Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı sınav soruları hakkında yorum yaparak diğer yorum yapacak olan sınava giren arkadaşlarınıza fikirlerinizi söyleyebilirsiniz.Paylaşımlarınız ile diğer sınava giren arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz..