Kpss

KPSS Ölçme ve Değerlendirme Soruları Cevapları ve Yorumları 22 Mayıs 2016

  2016 KPSS Eğitim Bilimleri sorularından Ölçme ve Değerlendirme sınavı sona erdi. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen  KPSS Ölçme ve Değerlendirme maratonu nihayet bitti. Sınava giren adaylar sınavın zorluğundan yakındılar. Peki size göre 2016 KPSS Ölçme ve Değerlendirmesınavı kolay mıydı zor muydu?

Tüm yurt genelinde gerçekleştirilen KPSS Eğitim Bilimleri derslerinden olan Ölçme ve Değerlendirme sınavına ait sorular cevaplar ve yorumlar ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 Pazar öğlen ikinci oturumda gerçekleştirilen ,KPSS Eğitim Bilimleri derslerinden birisi olan ve yaklaşık 12 soru sorulan KPSS Ölçme ve Değerlendirme bölümüne ait sorular ve cevaplar burada bulabilisiniz. 

2016 KPSS Ölçme ve Değerlendirme Soruları ve Cevapları 

Sınavda adaylara Ölçme ve Değerlendirme testi için hemen hemen 12 soru soruldu.Bir çok aday şimdi 2016 KPSS Ölçme ve Değerlendirme sınavının kolay mı zor mu olduğunu tartışıyor ve bu sorunun cevabını arıyor.

2016 KPSS Ölçme ve Değerlendirme’de Hatalı soru var mıydı? Hangi sorularda zorlandınız, hangileri çok kolay geldi? Sınav süresi sorular için yeterli oldu mu?

YORUMLAR ALT TARAFTA YAPILMAKTADIR.SİZDE YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ

Sizlerde konu hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve 2016 KPSS Ölçme ve Değerlendirme sınav soruları hakkında yorum yaparak diğer yorum yapacak olan sınava giren arkadaşlarınıza fikirlerinizi söyleyebilirsiniz.Paylaşımlarınız ile diğer sınava giren arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz..

Bir Yorum