Personel Alımı

Şeker Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak

T.C Şeker Kurumu Uzman Yardımcısı Alacak  – T.C Şeker Kurumu’nun Uzman Yardımcısı alımı yapacağına dair ilan duyurusu Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfasından yayımlandı. Söz konusu ilan duyurusunda kurumun 2 adet uzman yardımcısı alacağı (1 adet işletme ya da iktisat mezunu , 1 adet hukuk fakültesi mezunu) duyuruldu.

Genel Şartlar

23 Mayıs 2016 tarihinde yayımlanan T.C Şeker Kurumuna Uzman Yardımcısı Alımı Hakkında Duyuru içerisinde şeker kurumuna başvuruda bulunacak adaylar için genel şartlar şu şekilde açıklandı ; 

Başvuruda bulunacak adayların T.C vatandaşı olması, Kamu haklarından herhangi bir mahrumiyetinin bulunmaması, Affa uğramış dahi olsa herhangi bir suç işlememiş olması, görevini devamlı yapmasına engel oluşturabilecek herhangi bir akıl ya da bedeni hastalığının olmaması, görevin gerektirdiği niteliklere haiz olması, öğrenim derecesi ve tecrübesinin duruma uygunluk göstermesi. 

Özel Şartlar ve Başvuru Yolları

T.C Şeker kurumu personel alımına başvuru yapmak için gerekli belgeler ve diğer özel şartları personel alım ilanı dosyasından edinebilirsiniz.

Başvuru için Son Tarih

Söz konusu alım için başvurular 23 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak 1 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Başvuru işlemleri İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılacak.