Gündem

Ekin Olcayto CNN Türk'ten Kovuldu ! ( Ekin Olcayto Kimdir? )

 Ekin Olcayto ‘nun Görevine Son Verildi ! Ekin Olcayto Kimdir? Canlı yayında para sayma işlemi CNN ‘deki televizyon sunucusu Ekin Olcayto’nun işine son verildi. İş Adamı Ali Ağaoğlu’nu konuk ettiği programda “cebinizde kaç para var?” tarzında bir diyaloğa girdikten sonra Ali Ağaoğlu’nun çıkardığı paraları sayması Ekin Olcayto’nun işinden olmasına njeden oldu. Ekin olcayto Medyaradar’a konuyla ilişkili bir açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada : “CNN Türk’le yollarımız ayrıldı. Programla ilgili karar benim için de sürpriz oldu. Çünkü reytinglerimiz gayet iyi gidiyordu. Gerekçe olarak, ilk programda Ali Ağaoğlu’yla yaşanan kısa bir diyalog gösterildi.” dedi.  


Ekin Olcayto Kimdir?

1975 İstanbul Doğum Ekin Olcayto, Best FM’de radyoculuk yaptı. Star Tv’de çeşitli programlar yapan sunucu, 2009 yılına kadar Show Radyo’da 16 sene boyunca “abuk prenses” isimli programıyla büyük beğeni topladı. Star tv, Kanal D ve Show Tv kanallarında programcılık ve aynı zamanda Kandemir Konduk tiyatrosunda oyunculuk yaptı. TRT’de sabah kuşağı, eurovision ve haftasonu programları da yapan Ekin Olcayto, İpek Ünivetrsitesi ‘nde açılan İstanbul Sinema Akademisinde de spikerlik ve sunuculuk derslerine öğretmen olarak girmiştir. Son olarak CNN Türk’teki programında  Ali Ağaoğlu’nun parasını saymasıyla gündeme gelen Ekin Olcayto’nun görevine son verildi.

Kamu haberleri, gündem haberleri , son dakika haberleri ve çok daha fazlası kamudan haberlerin merkezi kamupersoneli.net adresinde.

Kamupersoneli.net | Ankara