Kamu Personelleri

2016 Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Personel Alımı İçin Adaylar Sabırsız

 Bekleyiş Sürüyor – Adaylar Tedirgin 


Devlet Hava Meydanları Personel Alımı İçin Adayların Bekleyişi Sürüyor. Devlet Hava Meydanları’nın bir çok personel alımı yapacağına dair kulislerde dolaşan haberlerden sonra adaylar sabırsızlanıyor.Devlet Hava Meydanları Personel alımı için haber bekleyen adaylar söz konusu alımların geçikmesi halinde kpss puanlarının yanmasından korkuyor. Bilindiği gibi 2014  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Puanlarının yanması için 2016 sonuçlarının açıklanması gerekiyor.

Adaylar DHMİ Personel Alımı İçin Sabırsızlanıyor

Dün gerçekleşen 2016-KPSS Lisans (GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR, EĞİTİM BİLİMLERİ) sonuçları 14.07.2016 tarihinde açıklanacak. DHMİ ‘den müjdeli haber bekleyen adaylar bakalım daha ne kadar bekleyecekler? Bakalım Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Mayıs ayı bitmeden personel alımı için ilana çıkarak atama bekleyen adayları sevindirecek mi?

Kamu personeli alım haberleri, gündem haberleri, son dakika gelişmeleri ve çok daha fazlasından her yerde haberdar olabilmek için kamupersoneli.net’in android uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.Kamupersoneli.net’in forumlarını ziyaret ederek aklınızdaki sorular hakkında diğer üyelerimiz ve forum yöneticileri ile bilgi alışverişinde bulunabilir, diğer üyelere değerli yorumlarınızla yardımcı olabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Bir sivil havacılık mezunu olarak beklemekteyim bende artık dhmi nin bizim öğrencilerden alması gerekiyor herkes okuduğu bölümü hak etsin hakkımızı inşAllah verirler

  2. Herkes kendi bölümüyle girsin bende sivil havacilik mezunuyum kimse kusura bakmasin ama nedir bu ya herkes dhmi ye goz dikmis almayin havacilik mezunu olmayanlari