Akademik Personel Alım İlanları

Kırıkkale Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Kırıkkale Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda Kırıkkale Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 21 akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilan 24 Mayıs 2016 tarihinde yayımlandı ve ilana başvurular 7 Haziran 2016 tarihinde sona erecektir. İlanın detayları ise şöyle; 

Profesör kadrolarına müracaat edecek adaylar;
 

Özgeçmişlerini, (birisi başlıca araştırma eseri olmak üzere gösterecekleri eser veya yayınlarını belirttikleri) bilimsel yayınlarını, kongre, konferans ve tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, bunlara ilişkin dokümanı, eğitim- öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden, biten yüksek lisans (bilim uzmanlığı) ve doktora çalışmalarını, üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsüne katkılarını kapsayan eserlerinin belirtildiği yayın listesini içeren 6 takım yayın dosyalarını başvuru dilekçelerine ekleyeceklerdir.
 

Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar;
 

Özgeçmişlerini, yayın listelerini, doçentlik belgelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım yayın dosyalarını başvuru dilekçelerine ekleyeceklerdir.
 

Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar;
 

Başvuru dilekçelerine yukarıdaki belgelere ilave olarak, bilimsel çalışma ve yayınlarını, özgeçmişlerini, yayın listelerini kapsayan 4 takım dosya ile birlikte ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların, yabancı dil sınav tarihi müracaat tarihinin bitiminde ilgili birimlerde ilan edilecektir.