Teknoloji

Advanced Systemcare Nasıl Silinir ve Bilgisayardan Kaldırılır?

 Bilgisayarınızın yavaşladığını düşündüğünüzde ilk başvurabileceğiniz sistem tarama uygulamalarından biri olan Advanced Systemcare nasıl silinir bunu açıklamaya çalışacağız. Aslında bilgisayarınızın hızı düştüğünde ve yavaş çalışmaya başladığında Advanced Systemcare bilgisayarınızı taramak için en ideal uygulamalardan biri.


Advanced Systemcare nasıl kaldırılır bu konuda yardım almak isteyenler için öncelikle programlarınızın bulunduğu pencereyi bilgisayarınızda açıyorsunuz. Bilgisayarınızda yüklü olan programlar tek bir pencere altında karşınızda oluyor. Buradan silmek istediğiniz Advanced Systemcare uygulamasına tıklayarak sol üst köşede kaldır butonuna tıklıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra uygulamanın penceresi açılacaktır. Kurulumu kaldır sekmesini tıkladıktan sonra bilgisayarınızdan Advanced Systemcare dosyaları silinmeye başlayacak ve son olarak uygulama bilgisayardan kaldırılacaktır.

Advanced Systemcare ile birlikte bilgisayarınıza kurulan IObit Uninstaller uygulamasına da aynı şekilde yaparak uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Advanced Systemcare nasıl kaldırılır bilgisayarınızın program listelerinden kolaylıkla kaldırabileceğinizi unutmamalısınız. Genel olarak Denetim Masası menüsünde yer alan programlar ekle kaldır seçenekleri ile bilgisayarınızda ki gereksiz uygulamaları da kaldırmanıza yardımcı olmaktadır.

Advanced Systemcare uygulaması bilgisayarın performansı için büyük katkı sağlamaktadır. Tarama işlemleri sonunda bilgisayar hızı artabilmektedir. Uygulamayı kaldırmak yerine kullanmanız bilgisayarınız için daha sağlıklı olabilir. Ayrıca bu uygulama ücretsiz sunulduğu için bilgisayarın performansını arttırma da en etkili uygulamalardan biridir. Programlarınızdan kaldırdığınız Advanced Systemcare uygulamasını internet üzerinden tekrar bilgisayarınıza yükleyerek kullanım sağlayabilir ve bilgisayarınızı kolay bir şekilde koruyabilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara