Gündem

Ankara Metro Sefer Saatleri Değişti

Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek metro sefer saatleri hakıkında bir konuşma yaptı. Yapılan konuşmada Melih Gökçek Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığının talebi üzerine Ankara’da metro sefer saatlerini değiştirdik ve metro sefer saatlerini 23.00’a çekmiştir. Daha sonra yeni bir düzenleme yaparak Ankara’da metro sefer saatini 24.00’a uzattık dedi.

Ayrıca EGO Genel Müdürü kendi sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı. Genel Müdür yaptığı paylaşımda ” ” geçenlerde gelen talep üzerine sayının Belediye Başkanımız Melih Gökçek’in talimatı ile metro sefer saatleri gece 24.00’a alınmıştır ” ifadesini belirtti.

Yapılan düzenleme sonucunda Ankara’da metro sefer saatleri şu şekilde değişti;

OSB / Törekent istasyonu yönünden Batıkent istasyonu yönüne hareket eden metro en son saat 22.00 saatinde hareket edecek. Batıkenet istasyonu yönünden OSB / Törekent istasyonu yönüne hareket eden metro ise en son 23.00 saatinde hareket edecek. Batıkent istasyonu yönünden Kızılay istasyonu yönüne hareket eden en son metro 22.30 saatinde hareket edecek. Kızılay istasyonu yönünden Batıkent istasyonu yönüne hareket eden metro ise en son 23.00 saatinde hareket edecek.

Kızılay istasyonu yönünden Koru istasyonu yönüne hareket eden metro en son 22.30 saatinde hareket edecek ve Koru istasyonu yönünden Kızılay istasyonu yönüne hareket eden metro ise en son 23.00 sattinde ahareket edecektir. 

Kamupersoneli.net / ANKARA