Personel Alımı

Türk Patent Enstitüsü Personel Alımı Başvurularında Sona Gelindi

Türk Patent Enstitüsü Personel alımı başvurularında sona doğru gelindi. 28 Mayıs 2016 başvuruda bulunmak için son gün.


Türk Patent Enstitüsü Patent Uzman Yardımcısı ve Marka Uzman Yardımcısı Kadrolarına Personel alımı için başvurular 14 Mayıs 2016 tarihinde başladı.

Türk Patent Enstitüsü Patent Uzman Yardımcısı ve Marka Uzman Yardımcısı Kadrolarına Personel alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfasından da yayımlandı ve söz konusu alımlarına büyük rağbet gösterildi.

Başvurularda sona gelindi. Başvuruda bulunacak adayların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. 28 Mayıs 2016 son gün.
Adaylarda; üniversitelerin, Makine Mühendisliği Bölümü, Gıda Mühendisliği Bölümü, Biyomedikal Mühendisliği Bölümü, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü, Gıda Mühendisliği Bölümü, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme, Bitki Besleme, Bahçe Bitkileri, Tarla Bitkileri Bölümleri, Endüstri Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Endüstriyel Tasarım Bölümleri, Grafik, Grafik Sanatlar, Fotoğraf ve Grafik Sanatlar, Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım Bölümleri, Moda Tasarımı, Moda ve Tasarım, Moda ve Tekstil Tasarım, Moda ve Tekstil Tasarımı, Tekstil ve Moda, Tekstil ve Moda Tasarımı, Tekstil Tasarımı, Moda Giyim Tasarımı Bölümlerinden mezuniyet şartı aranıyor. 

Kamu haberleri, sınavlar, güncel, siyasi, kültür sanat, teknolojik, spor, bilimsel ve daha birçok konudaki olaylardan haberdar olmak için her zaman ki gibi kamupersoneli.net sitesini takip edebilirsiniz. Dünya’yı avuçlara taşıyan telefonlarınıza, android uygulamamızı yüklemeniz takip etmekte fayda sağlayacaktır.Ayrıca Twitter üzerinden #kamupersoneli hashtagi ile dile getirilmesini istediğiniz herşeyi bizlere ulaştırabilir, sosyal medyada da kamu gündeminden haberdar kalmaya devam edebilirsiniz.

| Kamupersoneli.net | Ankara