Banka Personeli Alım İlanları

İş Bankası Memur Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

İş Bankası kendi resmi internet sitesi üzerinden bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda İş Banksı memur personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda personel alımlarının sınav ile yapılacağı belirtilmiştir.

Yayımlanan ilanda memur personel alımı sınavının 13 Haziran 2016 tarihinde yapılacağı belirtilmiştir. 

İş Bankası her yıl olduğu gibi 2016 yılında da personel alımı yapacak. 2016 yılına kadar profesyonel kişiler ile personel alımları gerçekleştiren İş Bankası 2016 yılında da personel alımlarında alanında profesyonel olmuş kişileri kendi bünyesine kazandırmayı hedefliyor. 

Başvuru

İş Bankası memur personel alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların başvurularını 3 Haziran 2016 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlana başvuru yapacak olan adayların başvuru şartlarını karşılamaları gerekmektedir. İlanda belirtilen şartları karşılamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. İlanda belirtilen şartlar ise şöyle;

Memur Personel Alımı Sınavına 

* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı,

* 13 Haziran 1986 ve sonrası doğumlu,

* İstanbul ilinde ikamet eden,

* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Ağustos 2017 celp dönemine kadar tecilli,

* Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış,

* Kamu haklarından yoksun olmayan,

* Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,

* Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan,

* Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan,

* 13 Haziran 2016 tarihi itibariyle, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir