Sınavlar

İstanbul Üniversitesi AUZEF Yarıyıl Sonu ( Bitirme Sınavları ) ( Soruları , Cevapları ve Yorumları Kamu Personeli Sitesinde)

İstanbul Üniversitesi AUZEF Yarıyıl Sonu ( Bitirme Sınavları ) Yapıldı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Yarıyıl Sonu (Bitirme Sınavları) 28-29 Mayıs 2016  tarihlerinde yapıldı.

Endüstri Mühendisliği , Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği , Coğrafi Bilgi Sistemleri, Medya ve İletişim, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Ekonometri, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Gazetecilik, Radyo Televizyon ve Sinema, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Türk Dili ve Edebiyatı, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, İlitam, Dış Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık , Coğrafya, tarih, felsefe, sosyoloji, tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik, sosyal hizmetler, sağlık kurumları işletmeciliği, parakende satış ve mağaza yönetimi, kültürel miraz ve turizm, havacılıkta yer hizmetleri yönetimi öğrencileri sınav heyecanı yaşadı. 2. hafta sınavları 4-5 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacak.

Sınav Hakkındaki Görüşlerinizi Diğer Öğrencilerle Paylaşabilirsiniz


Sınavlar hakkında görüşlerinizi bizlerle ve diğer öğrencilerle paylaşabilirsiniz. Sınav sizce zor muydu? Sınavda sizi en zorlayan sorular hangileriydi? Sınav hakkında tüm düşüncelerinizi bizlerle ve diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.

Kamudan haberler, gündem haberleri, son dakika haberleri ve çok daha fazlası kamudan haberlerin merkezi kamupersoneli.net adresinde. Kamupersoneli.net’in android uygulamasını cep telefonunuza indirerek gelişmelerden ve çok daha fazlasından her yerde haberdar olabilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara

Bir Yorum

  1. faceden auzef tıbbi dök. ve sekreterlik bölümü öğrenci temsilciği grubunda bütün sorular var

  2. havacılıkta yer hizmetleri bölümü için cıkmış sorular nerede acaba

  3. SAĞLIK YÖNETİMİ DAHA ÖNCE CIMIS SORULARI BULAMIYORUM YARDIM HELP

  4. arkadaşlar Anadolu üniversitesi daha kapsamlı çalışıyor herkes cıkmıs sorulara ulaşabiliyor nedense İstanbul üniversitesinin sadece adı var bu konuda yardımcı olduğunu göremiyoruz.sorulara ulaşmak mümkün olmuyor

  5. arkadaşlar auzef ön lisans okuyan varmı.? sivil hava ulaştırma