İş İlanları

Kalecik Sulama Birliği Geçici Personel Alım İlanı

Kalecik Sulama Birlği 30 Mayıs 2016 tarihinde İŞKUR aracılığı ile bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda 3 adet beden işçisi geçici personel alımı yapılacağı belirtildi. Yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların en geç 8 Haziran 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlanın detayları şöyle;

GENEL TALEP ŞARTLARI: 

OSMANİYE KALECİK SULAMA BİRLİĞİ hizmetlerinde, geçici statüde, çalıştırılmak üzere, Beden İşçisi Mesleğinde 3 (Üç kişi) alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde bulundukları yerin İl/Şb. Müdürlüğüne şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere, kura çekiliş tarihi ve yeri ile, yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı, talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumlarını, öncelikli olarak müracaat edenler varsa, öncelikli olduklarına dair belgeyi, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. 

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listeye dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları, sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. 

Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. .Bu talebe ait Kur’a çekim Tarihi:15/06/2016- Sabah Saat:09:00 – 10:00 Arasında, İstiklal Mah. Cevdet Sunay Cad. No: 17 Kat.2 OSMANİYE Adresinde bulunan (KALECİK SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANILIĞI) binasında yapılacaktır. ÖNEMLİ NOT: Bu Talebe başvuranlar Arazi sulama işlerinde çalıştırılacak olup, başvuranlar arasından daha önce Arazi sulama işlerinde çalışmış ve bu konuda deneyimli olan, yöre Arazisini iyi bilenler tercih edilecektir.

Kamupersoneli.net / ANKARA