İş İlanları

Tekirdağ Polisevi 7 İşçi Personel Alacak

Tekirdağ Polisevi İŞKUR aracılığı ile bir ilanını yayımladı. İlan 31 Mayıs 2016 tarihinde yayımlandı. Yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların en geç 9 Haziran 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Alınacak Personel 

İlanda 7 işçi personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Tekirdağ Polisevi  kendi bünyesinde çalıştırmak üzere garson personel alacaktır. Personel alımları kura ile yapılacaktır. Kura ise Tekirdağ Polisevi Toplantı Salonunda 16 Haziran 2016 tarihinde saat 9.00 ile 10.00 arasında yapılacaktır. Detaylar ise şöyle;

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

GENEL ŞARTLAR :

1- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

2- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki işgünü başvurular kabul edilmektedir.

3- Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 16/06/2016 tarihinde saat 09:30 da TEKİRDAĞ Polisevi Toplantı Salonunda Noter kurası yapılacaktır.

4- Noter sonucuna bağlı olarak başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Bu durumda öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısının 3 katı kadar asıl ve yedek aday, doğrudan kurayla belirlenir.

5- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

6- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

7- Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli ve geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

8- Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

ÖZEL ŞARTLAR:

1- Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak

2- İşe alınacak kişilere asgari ücret ödenecektir.

Kamupersoneli.net / TEKİRDAĞ