Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Yüzüncü Yıl Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı

28 Mayıs 2016 tarihinde Yüzüncü Yıl Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda 6 sözleşmeli personel alımı yapılacağı belirtildi. 

İlana başvurular 31 Mayıs 2016 tarihi itibari ile başladı. Ayrıca ilana başvuru yapacak olan adayların en geç 14 Haziran 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Detaylar şöyle;Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi ile Diş Hekimi Fakültesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

I-GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak.

II-BAŞVURU ŞEKLİ:

Adaylar, başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.