Meb Personeli

İl içi öğretmen atamaları yarın başlıyor! 2019 MEB il içi öğretmen ataması ne zaman yapılır? Son başvuru tarihi ne zaman?

İl içi öğretmen atama başvuruları yarın itibariyle başlıyor.

‘İl içi öğretmen atama başvurusu nasıl yapılır?’ sorusu milyonlarca öğretmen tarafından soruluyor. Mazerete bağlı görev yeri değişlikliği yapmak isteyen öğretmenler yarın atama başvurusu için ilkatama.meb.gov.tr adresi üzerinden başvurabilecek. İşte MEB 2019 il içi öğretmen atamaları

İl içi öğretmen atama başvuruları nasıl yapılır?
Öğretmenler MEB sitesinde yer alan ilkatama.meb.gov.tr adresine ulaşarak e devlet şifreniz ve ya sisteme giriş yaparak T.C Kimlik numaranızı, nüfus cüzdanı numarınızı ve yakın ailenizden bir TC Kimlik numarasını girerek giriş yaparak atama başvurusunda bulunabileceksiniz.

İl içi öğretmen atamaları yarın başlıyor! 2019 MEB il içi öğretmen ataması ne zaman yapılır? Son başvuru tarihi ne zaman?

İl içi öğretmen atama başvuruları son günü ne zaman?

Öğretmenlerin il içi yer değiştirme işlemleri için başvurular 21-24 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak ve atamalar ise 29 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak. İlişik kesme işlemleri ise 14 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir