İşkur İş İlanları

Satış Danışmanı İş İlanları! İŞKUR tarafından 2 bin 41 satış temsilcisi personel alımı yapılacak!

İŞKUR‘un resmi sayfasında güncel tarih olarak şu anda 56.243 açık iş ilanlarıbulunmaktadır. İŞKUR 2019 yılı içerisinde toplamda 493.152 kişeye iş istihdamı sağlamakla birlikte hergün bu rakam artmaktadır. 

İŞKUR üzerinden yayınlanan özel kurumlara ait iş ilanları ile, Türkiye genelinde hemen hemen her sektörden yüzlerce meslek gurubuna iş istihdamı sağlanmaktadır. En az okur yazar olmak üzere, meslek ve sektör gurubuna bağlı olarak her bir iş ilanı içeriğinde öğrenim şartları değişmektedir. 

İŞKUR’da bugün yeni iş ilanları yayınlandı. Yeni yayınlanan açık iş ilanları kapsamında, 717 farklı satış danışmanı sektörüne ait iş ilanları bulunmaktadır. Bu kapsamda toplamda tam 2 bin 41 personel alımı yapılması planlanmaktadır. Satış temsilcisi personel alımı arayan otomotiv, reel sektör gurubları, banka ve sigortacılık kurumları, turizm, mağaza sektörleri başta olmak üzere onlarca sektör bulunmaktadır. Satış temsilcisi arayan özel kurumlara ait iş ilanları aşağıda belirtilmiştir. Kamu personel alımlarını ve İŞKUR güncel alımlarını en doğru şekilde kamupersoneli.net sayfasından öğrenebilirsiniz..Satış temsilcisi personel alımı başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, ilan altında belirtilen linki kopyalayarak aratabilir ve açılan sayfada, her bir ilan hakkında belirtilen başvuru detaylarını öğrenebilir ve e-devlet şifresi ile giriş yaparak başvuruda bulunabilir..

İşte İŞKUr tarafından yayınlanan güncel satış danışmanı iş ilanları

BAŞVURU LİNKİ>>>  

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4064

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir