Kamu Personeli Alım İlanları

Öğretmen alım ilanları! Öğretmen alımı yapan özel eğitim kurumları iş ilanları!

İŞKUR tüm türkiye geneli, her ilden binlerce kişiye yeni iş istihdamı sağlamaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden 21 Mayıs 2019 güncel tarih olarak yayınlanan yeni iş ilanlarıkapsamında, hemen hemen tüm sektör ve meslek guruplarından personel alımıyapmaya devam etmektedir.
İŞKUR’un resmi sayfası üzerinde toplamda 56 binden fazla açık iş ilanları bulunmaktadır. Bu açık iş ilanları içerisinde değişik branşlarda özel eğitim kurumlarında istihdam edilmek üzere öğretmen alımı ile ilgili farklı iş ilanları yer almaktadır. 
Yayımlanan öğretmen alım ilanlarına göre 17 Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni,   5 Bilgisayar Öğretmeni-Ortaöğretim, 7 Biyoloji Öğretmeni-Ortaöğretim ve 11 Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğretmeni (tüm kamu personeli alım ilanlarına kamupersoneli.net adresinden ulaşabilirsiniz) olmak üzere toplamda 37 öğretmen alımı yapılacaktır! 

ÖĞRETMEN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Öğretmen alım ilanları! Öğretmen alımı yapan özel eğitim kurumları iş ilanları!

1 – Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ile Biyoloji öğretmenliği için aranan şartlar arasında lisans mezunu şartı aranırken, Bilgisayar öğretmenliği ve Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğretmenliği için aranan başvuru şartları arasında en az önlisans mezunu olma şartı aranmaktadır.   
2 – Taksirli suçlar haricinde sabıka kaydının bulunmaması şartı, genel başvuru şartlar arasındadır.
3 – Her bir ilan içeriğinde farklılık göstermekle birlikte bütün branşlar için KPSS şartı aranmamaktadır.

Aşağıda, öğretmen alımı yapan özel eğitim kurumlarına ait iş ilanları bulunmaktadır. İş başvuru şartları her bir ilan içeriğinde değişiklik göstermektedir. İlgili iş ilanına başvuruda bulunmak veya ilan hakkında detaylara ulaşmak için, her bir ilan altında belirtilen linki kullanabilirsiniz. 

17 Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni  

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2160

5 Bilgisayar Öğretmeni-Ortaöğretim 

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2197

136 Çocuk gelişimi uzmanı, çocuk sağlığı personel alımı 

https://www.kamupersoneli.net/iskur-is-ilanlari/iskur-guncel-is-ilanlari-iskur-tarafindan-136-cocuk-gelisimi-h73363.html

7 Biyoloji Öğretmeni-Ortaöğretim

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx

11 Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğretmeni  

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2363

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir