İşkur İş İlanları

iŞKUR'dan konfeksiyon, kasiyer ve reyon görevlisi iş ilanları! 2 bin 308 personel alımı

İŞKUR’da güncel tarih olarak 56.587 açık iş ilanları bulunmaktadır. İŞKUR, 2019 yılı içerisinde Türkiye geneli toplamında tam 522.521 kişiye istihdam sağlamıştır ve her gün bu istihdama yüzlerce yeni kişiler eklenmektedir. 
İŞKUR’un 22 Mayıs 2019 itibari ile yayınlandığı açık iş ilanları kapsamında 101 konfeksiyon sektöründen, 274 kasiyer elemanı için ve 121 reyon görevlisi alımı ile ilgili olarak farklı iş ilanları yayınlandı.  Bu bağlamda 3 ayrı sektörden toplamda 2 bin 308 daimi işçi ve personel alımı yapılacaktır.

iŞKUR'dan konfeksiyon, kasiyer ve reyon görevlisi iş ilanları! 2 bin 308 personel alımı
Yayınlanan iş ilanları ile ilgili başvurular başlamış olup, son başvuru tarihi ve başvuru şartları her bir ilan içeriğinde değişiklik göstermektedir. En az okur yazar arayan iş ilanlarından en az lisans arayan iş ilanlarına kadar, Türkiye’nin hemen hemen her ilinden farklı kurumlardan personel alımı yapılmaktadır. Aşağıda bu iş ilanları ile ilgili olarak; başvuru ekranına ulaşabilmeniz ve İŞKUR’un resmi sayfası üzerinden ilgili iş ilanına başvuruda bulunabilmeniz için linkler verilmiştir. 
Belirtilen linki kopyalayarak aratınız ve açılan sayfadan bulunduğunuz ili filtreleyerek ilgili iş ilanına ulaşabilirsiniz!.. 

KONFEKSİYON İŞÇİ ALIMI İŞ İLANLARI BAŞVURU LİNKİ >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7100

KASİYER PERSONELİ ALIMI İŞ İLANLARI BAŞVURU LİNKİ >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3341

REYON GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI İŞ İLANLARI BAŞVURU LİNKİ >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11897

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir