Gündem

NASA 2020 Bileti Nasıl Alınır? NASA Mars Bileti İsim Yazdırma ve Bilet Alma Ekranı

Sosyal medya ve farklı içerik kanallarnda başlayan NASA Mars bileti çılgınlığı devam ediyor.

NASA 2020 bileti isim yazdırma ve alma ekranı sorgulanıyor. Pek çok kişi tarafından NASA Mars bileti nasıl alınır? sorusu soruluyor.

Ayrıca kendine özel bilet hazırlayanlar internet üzerinden paylaşımda bulunarak NASA 2020 bileti hakkında detayları paylaşıyoruz.

NASA 2020 MARS BİLETİ

NASA, 2020 Mars görevi için yeni bir tanıtım kampanyası başlattı. Başlatılan bu tanıtım kampanyası dahilinde yolcu biletleri oluşturan NASA, kampanyaya dahil olan kişilere de NASA uçuşlarında kullanabileceği uçuş puanları vermeye başladı.

NASA, 2020 Mars görevi için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bilimsel çalışmaların yanında Mars görevinin de tanıtımını yapmaktan geri kalmayan NASA’nın oluşturduğu yeni tanıtım kampanyasına isteyen herkes katılabiliyor ve NASA tarafından üretilmiş olan dijital bir “biniş kartı”na sahip olabiliyor.

NASA’NIN MARS PROJESİ

2020 yılında hayata geçecek olan NASA’nın Mars projesiyle birlikte gezegene gönderilecek olan insanlar, Mars üzerinde araştırmalar yapıp bu gezegende yaşam belirtisi arayacaklar. NASA, İnsanlığın başka bir gezegene gidişinin ilk kez yaşanacağı bu tarihi olaya tüm insanların bir şekilde dahil olmasını hedefleyerek yeni kampanyasını hayata geçirdi.

NASA 2020 MARS BİLETİ NASIL ALINIR?

Bu tanıtım kampanyasında NASA, kişilerden isim, soyisim, posta kodu ve mail adresi gibi bazı kişisel bilgiler talep ediyor. Hemen ardından da kişiye özel olarak kodlanmış bir “biniş kartı” oluşturuyor.

Bu “biniş kartı”, tıpkı uçaklardakine benzer bir şekilde tasarlanıyor. Olaya espri de katmak isteyen NASA, “biniş kartı” oluşturulan yolculara özel “puan” veriyor. Bu puanlar da tıpkı havayolu şirketlerinin uçuş başına verdiği mil puanları gibi tasarlanıyor. 

30 Eylül 2019’a kadar dileyen herkes bu kampanyaya katılabilecek. Ayrıca bu kampanya sadece tanıtım amaçlıdır. Verilen biniş kartının ve puanın bir geçerliliği yoktur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir