İşkur İş İlanları

İŞKUR Temizlik personeli iş ilanları! İŞKUR tarafından 2.660 personel alımı yapılacaktır!

İŞKUR, Türkiye geneli hergün yüzlerce, her ay binlerce kişiye yeni iş istihdamı sağlamaya devam ediyor. İŞKUR 26 Mayıs 2019 güncel tarih olarak 2019 yılı içerisinde toplamda 491.565 kişiye iş istihdamı sağlamış olup, hergün bu rakamlara yeni istihdamlar eklenmektedir.

İŞKUR’un resmi sayfası üzerinde şu anda temizlik personeli alım ilanlarıkapsamında 2.660  personel alımı ile ilgili yeni iş ilanları bulunmaktadır. Yayınlanan temizlik iş ilanları ile ilgili başvuru şartları her bir ilan içeriğinde özgün olarak belirtilmiştir. Genel başvuru şartları arasında başvuru yapacak adayların en az okur yazar olmaları, yüz kızartıcı (tekerrür mad. ekli olarak) ve terör örgütü bağlantılı suçlara ait herhangi bir suçtan sabıka kaydının olmaması şartı vardır.

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan ve başvuruları devam eden temizlik personeli iş ilanlarına ait link bulunmaktadır. Verilen linkten Temizlik personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilir ve ilgili iş ilanına ulaşarak başvuru sayfasından kaydınızı yapabilirsiniz.. 

BAŞVURU LİNKİ>>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben ankara sincanda oturuyorum maddi durumum yok acil ise ihdiyacim vartemizlik ascilik hangisi olursa lütfen acil dönus yaparsaniz sevinirim 0543 965 02 51

  2. Ben konyadan yazıyorum kamu işi arıyorum şu an özel sektörde çalışıyorum ama hiç bir şekilde sosyal haklarımız yok köle sistemi ile çalıştırılıyoruz bu yüzden kamu işlerine bakıyorum görevim temizlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir