İşkur İş İlanları

Personel alımı güncel iş ilanları! İŞKUR tarafından 709 güvenlik, 530 akaryakıt satış elemanı ve 703 büro memur alımı yapılacaktır!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) hergün binlerce işsize istihdam sağlamaya devam ediyor! İŞKUR’un 28 Mayıs 2019 güncel tarih olarak şu anda 58.599 iş ilanı bulunmaktadır. Açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan ve başvurusu devam eden personel alım ilanlarına göre; Mayıs ve Haziran aylarında yaklaşık 100 bine yakın kişeye yeni iş istihdamı sağlanması hedeflenmektedir. 
İŞKUR’da 709 güvenlik, 530 akaryakıt satış elemanı ve 703 büro memur alımı olmak üzere toplamda 1.902 personel alımı yapılacaktır.  Yayınlanan bu 3 meslek gurubu için belirlenen genel başvuru şartları arasında, adayların en az ilköğretim mezunu, ortaöğretim ve en az önlisans mezunu olma şartları sunulmaktadır. Başvurular, İŞKUR’un resmi sayfası üzerinden yada size en yakın il/şube müdürlüklerine şahsen giderek yapılacaktır. 

Aşağıda, Güvenlik görevlisi, akaryakıt satış elemanı ve buro memuru personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları ve bu iş ilanları hakkında bilgi almanız veya başvuru sayfasına girerek kayıt yaptırabilmeniz için link bulunmaktadır. 

NOT: İlan altında belirtilen linki kopyalayarak aratınız ve açılan sayfadan, bulunduğunuz ili işaretleyerek filtreleyebilirsiniz. 

1 – Güvenlik Personeli Alım Başvuru sayfası Linki >>>
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

2 – Büro Memuru alım ilanı başvuru sayfası linki >>>
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

3 – Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) iş ilanı başvuru sayfası linki >>>
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2032
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir