Engelli Personel Alım İlanları

Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı ilanı yayınladı! 2 engelli ve 1 eski hükümlü işçi alımı için başvuru ilanı yayınlandı!

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden yeni memur alımı ile ilgili ilam yayınlandı. Yayınlanan alım ilanına göre, Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü şubesinde görevlendirilmek üzere 3 kadrolu memur alımı yapılacağı bildirildi. Alınacak memurların işçi statüsünde olacağı belirtilirken, memur alımlarının engelli ve eski hükümlü boş kadrolarına yapılacağı söylendi.

Bartın Valiliği tarafından yapılan memur alımı ilanında, 2 engelli ve 1 eski hükümlü işçi alınacağı bildirilirken, başvuru şartları olarak en az orta öğretim (lise ve dengi okullar) mezunu olma şartı bulunmaktadır. Engelli ve eski hükümlü işçi alımı başvuruları 10 Haziran – 14 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak olup, başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işçi alımı başvuru formunu görüntülemek için LÜTFEN BURAYI TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Engelliyim kurayada bi defa girdim olmadi çok acil ise ihtiyacım var yardımcı olun lutfen

  2. Ben erdal Turkeli engelli biriyim normal engelli biriyim is istiyorum sizde Allah rİzasİna diyorum

  3. Buda benim tellefon numaram 05412099802 erdal Turkeli engelli biriyim is istiyorum sizde Allah rİzasİna diyorum

  4. Merhaba %69 raporu olan engelli biriyim başvuru yapmak istiyorum.fakat başvuru yapabileceğim bir alan olmadığından dolayı buraya iltibat numaramı bırakıyorum 05533684777 tesekur ederim iyi çalışmalar diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir