Kpss'siz Personel Alım İlanları

İŞKUR tarafından 192 mühendis personel alımı başvuru alım ilanı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 12 Haziran 2019 tarihi itibari ile yeni iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan yeni ilanlara göre, İŞKUR’da şu anda 42.974 açık iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, 2019 yılı içerisinde toplamda 572.326 kişiye iş istihdamı sağlamış olup, hergün bu sayıya yenileri eklenmektedir.

İŞKUR binlerce işsiz vatandaşa istihdam etmeye devam ediyor. İŞKUR’da bugün yayınlanan açık iş ilanları kapsamında mühendis alımına yönelik yeni istihdamlar açıldığı öğrenildi. Yayınlanan yeni iş ilanlarına göre; 32 Ziraat Mühendisi 76 Gıda Mühendisi, 32 Elektrik Mühendisi ve 52 Endüstri Mühendisi personel alımı yapılacaktır. 

Mühendis alımı iş ilanları aşağıda belirtilmiştir. Mühendis alım ilanları başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklıdır. İlgili personel alım ilanına başvuruda bulunmak için, ilan altında belirtilen linki kullanabilirsiniz. 

1 – Ziraat Mühendisi personel alımı iş ilanı başvuru sayfası için BURAYI TIKLAYINIZ>

2 – Elektrik Mühendisi personel alımı iş ilanı başvuru sayfası için BURAYI TIKLAYINIZ>

3 – Endüstri Mühendisi personel alımı iş ilanı başvuru  için BURAYI TIKLAYINIZ>

4 – Gıda Mühendisi personel alımı iş ilanı başvuru  için BURAYI TIKLAYINIZ>

İŞKUR’A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKUR tarafından 192 mühendis personel alımı başvuru alım ilanı!

İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır.

İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır.

Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez.

Üyelerin hesapları son işlem tarihinden itibaren 1 sene içerisinde aktif olmaz ise yani hesaba bu süre zarfında giriş yapılmaz ise üyelikler dondurulur. Bu süre özürlü ve eski hükümlü kayıtlarında iki senedir.

Üyeler tarafından 15 gün içerisinde okunmayan tüm mesajlar otomatik olarak silinmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir