Kamu Personeli Alım İlanları

TÜBİTAK 21 personel alımı ne zaman? Son başvuru tarihi ne zaman ve başvuru şartları neler?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre, 21 personel alımı yapacağını duyurdu. Birçok kişi personel alımlarının başvuru tarihlerini ve detaylarını merak ediyor. 

TÜBİTAK 21 personel alımı ne zaman? Son başvuru tarihi? 

TÜBİTAK’ın Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre, Marmara Araştırma Merkezine (MAM) bağlı İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı ile Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere mühendis ve Ar-Ge personeli alınacak. Toplam 21 personel alımını kapsayan ilan için son başvuru tarihi 8 Temmuz olarak belirlendi.

TÜBİTAK personel alımı için başvuru şartları nelerdir?

-1 kişilik lisans bölümü Mühendis personel alımı için; Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmak gerekiyor.

-20 kişilik önlisans bölümü Ar-Ge personeli (Teknisyen) personel alımı için; Ön Lisans Bölümleri Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Metalürji, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Makine bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

.

.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir