Ekonomi

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'da ortak ATM'ye geçmişti. TEB, Denizbank ve QNB de katıldı

Kamu ve özel bankaların bazılarında ortak ATM uygulaması başlıyor. İmzalanan protokellerle ismi geçen bankalar birbirlerinin ATM’lerinde işlemlerini ücretrsiz olarak gerçekleştirecekler.

Kamu bankaları 2018 Temmuz’da imzaladı

Devlet bankalarının ATM üzerinden yapılan işlemlerde herhangi bir işlem ücreti alınmamasını sağlayan protokol, 2018 yılının Temmuz ayında imzalanmış ve devreye alınmıştı. Ancak gelinen noktada kamu bankası müşterilerinin bir çoğunun bu uygulamadan habersiz olduğu anlaşıldı. 

Kamu bankalarının 2018 yılı Temmuz ayında imzaladıkları protokol ile, ATM üzerinden yapılan işlemlerde herhangi bir işlem ücreti alınmaması sağlanmıştı. Bir kamu bankası müşterisi diğer bir kamu bankasının ATM’sinde işlem ücreti ödemeden işlem yapabilmeye başlamıştı.

O dönem operasyon masraflarını azaltması amacıyla yapılan bu protokol ile katılımcı bankalar, söz konusu işlemlerin oluşturduğu maliyeti kendi aralarında karşılanmasına karar vermişti. Gelinen noktada bir çok kamu bankası müşterisinin yapılan bu protokolden haberinin olmadığı anlaşıldı.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'da ortak ATM'ye geçmişti. TEB, Denizbank ve QNB de katıldı

Denizbank, QNB ve TEB’de müşterilerinden ücret almayacak

DenizBank, QNB Finansbank ve TEB güçlerini tek ATM platformunda birleştirdi. Buna göre ayda 3 kez ile sınırlı olmak üzere söz konusu bankaların müşterileri ATM’lerde ücretsiz işlem yapabilecekler.

Buna göre ayda 3 kez ile sınırlı olmak üzere söz konusu bankaların müşterileri ATM’lerde ücretsiz işlem yapabilecekler.

Anlaşma kapsamında her ay toplamda 3 defa para yatırıp çekilebilecek veya kredi kartı borcu ücretsiz ödenebilecek.

Ayrıca üç bankanın müşterisi hesap bakiyesini, kredi kartı borcunun limitini herhangi bir adet sınırı olmadan sorgulayabilecek.

Bir Yorum

 1. Neden geri ödemek zorunda kalacağınız kredi için bankaya gidiyorsunuz, bankadan geri ödemek zorunda kalmadan gerçekten istediğiniz kadarını alabiliyorsanız ….
           BU BUGÜN YTL

   Bir şey yeni al !!!

  2 yıl boyunca her gün 5.500 Euro kazan!

  Nasıl çalıştığını görün Bir ATM kartıyla herhangi bir Otomatik Paspas Makinesi (ATM) içine girebileceğinizi biliyor musunuz? Başvurmadan önce kararınızı verin, anlaşın … Şimdi boş bir ATM kartı sipariş edin ve bir hafta içinde milyonlarca kişi kazanın !: bize ulaşın

  e-posta adresi üzerinden: bizzatmconcept@gmail.com

  ATM makinelerini kırmak için kullanılabilecek özel olarak programlanmış ATM kartlarına sahibiz, ATM kartları ATM'den para çekmek veya mağazalarda ve POS'ta kullanmak için kullanılabilir. Bu kartları dünya genelindeki tüm müşterilerimize ve ilgilenen alıcılarımıza satıyoruz, kartın ATM için günlük 5.500 Euro para çekme limiti ve mağazalarda sipariş ettiğiniz kartın türüne bağlı olarak mağazalarda 50.000 Euro harcama limiti var. Başka herhangi bir siber saldırı servisine ihtiyaç duyulması halinde, her an her zaman yanınızdayız.

  Daha fazla bilgi için, bize e-posta gönderin … bizzatmconcept@gmail.com

  BURADA ATM KARTLARI İÇİN FİYAT LİSTEMİZDİR:

  Günde 5.500 Euro çeken kartlar 350 $ Euro tutarındadır.

  Günde 10.000 Euro çeken kartlar 450 Euro tutarındadır.

  Günde 35.000 Avro çeken kartlar 850 Avrodur.

  Günde 50.000 Avro çeken kartlar 4500 ABD Doları tutarındadır.

  Günlük 100.000 Euro çeken kartlar 7500 Euro tutarındadır.
  BU KARTLAR HER YOLCULUK ÇEKMECEĞİ
  uygulamadan önce karar ver, düz anlaşma !!!

  Fiyata kargo ücreti ve harçlar dahildir, sipariş veriniz:

  e-posta adresi: bizzatmconcept@gmail.com
   
         BU KARTLAR HER YOLCULUK ÇEKMECEĞİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir