Gündem

Gece bekçisine silahlı saldırı! Batman’da kimlik GBT’si sormak isteyen bekçiye silahlı saldırı düzenlendi!

Batman Emniyet Müdürlüğünde görevli gece bekçileri dün gece bir kişi, tarafından silahlı saldırıya uğradı. Bahçelievler Mahallesi Petrol İlkokulu önünde gece meydana gelen olayda, vatandaşa huzursuzluk verdiği iddia edilen bir kişinin, devriye atan  gece bekçisi tarafından kimlik GBT’si sorgulanmak istedi. Kimliğini gece bekçisine vermek istemeyen zanlı, mukavemet göstererek direndi. Tartışmanın büyümesi ile silahına sarılan zanlı, görevini yapan bekçilere silahla ateş etti. Olayda gece bekçisi ve abisi, kendilerine isabet eden kurşunlardan dolayı yaralandı.

Durumun ekiplere bildirilmesi ile olay yerine çok sayıda özel hareket polisi sevk edildi. Yaralanan 26 yaşında ki bekçi ve abisi hastaneye kaldırıldı. Gece bekçisinden Ramazan Kaya’nın durumunun ağır olduğu bildirildi.

Polis, olay yerine yaptığı inceleme sonrasında, olay ile ilgili bağlantılı olduğu bir şüpheliyi göz altına aldı. Soruşturma kapsamlı olarak devam ediyor…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ya Arkaşdaşım beki zaten Emniyet mensubu Polisini ütün yerkilerine sahin ne demek yani emniyet müdürülüğüne bağlı çalışan öğrenin artık Bekçilerin kim olduğunu.

  2. Miko buna mi tamdin! Ortada silahli saldiri var can pazarı yaşanıyor. Yazık…

  3. Bu bekçilerde kendilerini FBI falan zannediyor her önüne gelene kimlik sormalar tavırlar takınmalar falan bende olsam vermem kimliğimi bunlara. Yaralanan arkadaşlara acil şifalar.

  4. Ne kadar mal insanlar var ya bekçiler emnyt güçlerine baglı onlarla nerdyse aynı yetkilere sahip ne yani bekçi illki biyerin önünümü bkleyecek mal gibi dvltin bir memuru o adam soruyosa mecbursun vermeye dmkki adam vermiyorsa sorulduğunda kmligini vrdır yediği bir halt böyle olaylarda zorluk ckrınca o gerizekalı insnlr o silah boşunamı tşnıyo yanında nefisi mudafa deyip sıkcksın kafasına işte insan olmayana nsl gerikyrsa bu dünyada öyle dvrncksın kimse kndni bir halt sanmsın asıl bu laf söylynlr elinden glse kndi de bkçi olurda dmkki olamdklrndan kısknyorlar milleti iyi ki vrlar (gecekartalları

  5. Çokta canını sıkan vrsa açsın intrnte okusun bksın bklm bkçilrin görevleri ytkileri nedir diye cahil zihniyetler topluluğu!!!

  6. Kusura bakmayın ama şuan bekçiler yem olarak kullanılıyor resmen . Yıl olmuş 2020 yaya olarak 2şer kişi gezmek yem olmaktan başka bişey değildir. Bu gençler Allah korusun öldüğünde ne olacak? Şehit denilip kısa bir haber programında isimleri geçecek hepsi bu. Bunlar birer can ya. Hepsinin annesi- babası- eşi- ailesi var. Kendinize gelin sayın yetkililer! Böyle saçmalık olmaz.

  7. Bekçi ve polis aynı yetkidedir.Bekciye yapılan mukavemet ye gerekeni yapsın silahını kullansın ,Allah korusun emniyet mensupları ni

  8. Gece bekçisi diye başlık atar san böyle algı olur bekçiler zor durumda kalır yeterince insanlar yeni teşkilat hakkında bilgilendirilmesi lazım kardeşim egm çarşı mahalle bekçisi diye tavır et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir