Gündem

Erkek çocuğuna cinsel istismar yaptığı gerekçesi ile 3 Afganlı gözaltına alındı! İğrenç olay Konya’da yaşandı!

İddiaya göre Konya’da 3 Afganistan uyruklu 3 göçmen tarafından, 14 yaşında olduğu belirlenen bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunuldu. Afganlı şüphelilerin, cinsel istismar yaptığı çocuğu cep telefonuna kaydederek, polise bildirmemesi için şantaj yaptıkları da öne sürüldü.

Olay, 23 Haziran Pazar günü, merkez Meram ilçesine bağlı Şükran Mahallesi’nde meydana geldi. Bir mezbahada çalıştıkları belirlenen Afganlılar, iş yerinden tanıdıkları ve vatandaşları olan M.A.N. ile yolda karşılaştı.

Erkek çocuğuna cinsel istismar yaptığı gerekçesi ile 3 Afganlı gözaltına alındı! İğrenç olay Konya’da yaşandı!

Afganlar, iddiaya göre, M.A.N. adlı erkek çocuğunu bıçak zoruyla evlerine götürüp, cinsel istismarda bulundu. Şüpheliler, bu anlarda, cep telefonu kamerasıyla görüntü de çekti. M.A.N., video kendisine izletilip, şikayetçi olmaması için şantaj yapılmasına rağmen polise gitti. Çocuğun emniyette yaşadıklarını anlatması üzerine, 4 Temmuz’da, cumhuriyet başsavcılığınca 3 kişi hakkında soruşturma başlatıldı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Kamaloddın A., Mansour K. ile Müşteva M.’yi yakalayarak, gözaltına aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir