Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi en az lise mezunu 25-40 yaşları arasında 85 güvenlik personeli alımı başvuru şartları ve yeri

Antalya Büyükşehir Belediyesi İŞKUR resmi web sayfası üzerinden kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yeni bir alım ilanı yayınladı. İlana göre Antalya Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırmak üzere toplamda 85 güvenlik personeli alımı yapılacağını duyurdu.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Sadece erkek güvenlik personeli alımı yapılacak olup şarlar şu şekildedir;

Antalya il sınırları içinde ikamet ediyor olmak,

Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak (kimlik kartı suresinin dolmasına en az 6 ay kalanların yeniden eğitim almış olmaları)

Tercihen lise ve dengi okul mezunu olmak,

25-40 yaş aralığında olmak,

24 Saat esasına göre Vardiyalı çalışma ve dış mekân çalışmasında engel bir durumu olmadığına bakmak,

Askerlik görevini tamamlamış olmak,

Diksiyonu düzgün iletişim kabiliyeti yüksek olmak,

Adli sicil kaydı olmamak,

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular şahsen Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Büyükşehir hizmet binası No 20 Muratpaşa Antalya adresinden 19 Temmuz ile 23 Temmuz 2019 tarihleri arasında şahsen yapılacaktır.

İrtibat kişi; Mehtap İnce

ÇALIŞMA ŞARTLARI;

Antalya Büyükşehir Belediyesi güvenlik personeli görev alanları Antalya Merkez 82 kişi, Manavgat 2 kişi ve Serik 1 kişi şeklindedir.

Bir Yorum

  1. Lise mezunu olmayana yaşam hakki yok mu bu ülkede Allah aşkına devlet madem ortaokul mezununa silahsız kimlik veriyorsa iş imkani da versin

  2. Arkadaşlar lise mezunu değil üniversite mezunu da olsanız belediye işlerine torpil ommazsa girmek çok zor. Olurda istenen sayıda torpili olan müracat olmaz ise o zaman bir şans olabilir. Memleketin şu bilindik hali değişmez. Devlet işlerinde Adamın yoksa iş bulmak zor. Genç kesime tavsiyem kesinlikle güvenlik yaparak gençliğinizi boşa harcamayın.Meslek işlerinde kendinizi yetiştirin.

  3. Arkadaşlar lise mezunu değil üniversite mezunu da olsanız belediye işlerine torpil ommazsa girmek çok zor. Olurda istenen sayıda torpili olan müracat olmaz ise o zaman bir şans olabilir. Memleketin şu bilindik hali değişmez. Devlet işlerinde Adamın yoksa iş bulmak zor. Genç kesime tavsiyem kesinlikle güvenlik yaparak gençliğinizi boşa harcamayın.Meslek işlerinde kendinizi yetiştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir