Ekonomi

Bankalardan Emeklilere 1000 TL Promosyon Ödemesi! Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Türkiye’de emeklilere promosyon ödemesi yapılmaktadır. Farklı bankalar tarafından verilen emeklilere promosyon ödemesi 1000 TL’ye yükseldi.

Bankalar arasında kızışan promosyon ödemesi yarışı nedeniyle tutar 450 TL’den 1000 TL’ye çıktı. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

TEB

TEB 450 TL’ye yakın ödeme yapmaktadır ve en az 1 otomatik fatura limatı verene 550 TL daha öndenecektir.

 AKBANK

Akbank 450 TL’ye yakın ödeme yapıyor ve bütün ATM’lerden ücretsiz para çekimi, bedava havale imkanı ve EFT ile bireysel krediler ile özel faiz oranı imkanları sunuyor.

DENİZBANK

450 TL tutarında ödeme yapmaktadır ve emekli maaşı müşterisi kazandıranlara ise 100 TL ek ödeme yapmaktadır.

FİBABANKA

Fibabanka maaş oranına göre 330, 415, 500 TL promosyon ödemesi yapmaktadır.

GARANTİ BBVA

Garanti, 450 TL’ye varan ödeme yapmaktadır ve maaşı tek tuşla çekme imkanının yanı sıra kredilerde özel faiz oranı gibi imkanlar sağlamaktadır.

ING

900 TL’ye varan ödemeler veriyor ve emekli maaşını ING’den alma sözü verenlere 450 TL’ye nakit ödeme kazanan emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vermesi durumunda 250 TL bunun yanı sıra bir emekli arkadaşını ING’ye getirenlere ise 150 ve ING Mobil kullanarak 50 TL ek nakit promosyon ödemesi vermektedir.

İŞ BANKASI

İş Bankası 450 TL’ye yakın ödeme veriyor ve kredi kartı ücreti almamaktadır. Bunun yanı sıra özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlamaktadır.

QNB FİNANSBANK

Emekli maaşını bankaya taşıyanlara ve herhangi bir bankacılık ürününü kullanan kişilere 700 TL’ye yakın ödeme vermektedir. Bunun yanı sıra emekli tanıdıklarını getirenlere ise 125 TL ödemektedir.

ŞEKERBANK

450 TL’ye yakın ödeme yapmaktadır. 2 otomatik ödeme talimatına verenlere 150 TL ek nakit vermektedir.

YAPI KREDİ

450 TL’ye varan promosyona ek 150 TL puan vermektedir.
 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir