İşkur İş İlanları

İŞKUR çaycı arayan firmalar için 104 farklı iş ilanı yayınladı! 27 Şehirde en az ilkokul mezunu 135 çaycı elamanı alınacak!

İŞKUR’un açık iş ilanları kategorisinde bugün yayınlanan iş ilanlarına göre 135 çaycı elemanı alımı yapılacaktır. Çaycılık için başvuruda bulunmak isteyen adayların tecrübe sahibi olmakla birlikte en az ilkokul mezunu olmaları yeterlidir.

Fabrika, Office vb. çalışma ortamlarında çaycı arayan firmaların aşağıda, İŞKUR üzerinden yayınladığı iş ilanlarına ait link bulunmaktadır. Başvuru şartları ve her bir ilanın son başvuru tarihleri farklıdır. Yayınlanan ilanları görüntüleyebilmek ve İŞKUR şubelerine gitmeden anında online olarak başvuruda bulunmak için belirtilen link alanını tıklamanız yeterlidir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1780

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILIYOR?

Tekirdağ, Aydın, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Tokat, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Bolu, Kütahya, Kayseri, Kırşehir, Tekirdağ, Gaziantep, Konya, Kahramanmaraş, Trabzon, Balıkesir, Denizli, Tokat, Karaman, Samsun, Manisa, Eskişehir ve Afyonkarahisar

Online olarak hemen başvuruda bulunabilmek için öncelikle İŞKUR’a başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

PEKİ İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

ÖNCELİKLİ GÖNDERME HAKKINA SAHİP OLANLARIN KAYIT İŞLEMLERİ

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine öncelikli olarak müracaat edecek olanlar, öncelik hakkı sahipliğine ilişkin belgelerini İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine ibraz ederek bu durumlarını onaylatmaları zorunludur. Onay işlemi yaptırmayan öncelikliler normal statüde işlem görecektir.

KAYITLARIN GEÇERLİLİK SÜRESİ VE İŞLEMDEN KALDIRILMASI

Kayıtların aktif olarak işlemde kalma süresi, son işlem tarihinden itibaren on iki aydır. Kayıtları işlemden kaldırılan iş arayanlar internet üzerinden Kurum portalına giriş yaparak “İş Arama/Kayıt Durumu” menüsünden kaydını aktif duruma getirebilirler veya İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen, telefon, faks, e-mail vb. iletişim araçlarıyla müracaat etmeleri halinde kayıtları yetkili Kurum personelince müracaat tarihinden itibaren aktif duruma getirilir. Aktif olarak işlemde kalma süresi içinde işlem görmeyen veya diğer nedenlerle pasif duruma alınan kayıtlar, iş arayan tarafından güncelleninceye kadar aktif olarak değerlendirilmeyecektir.

5 Yorum

  1. Slm yusuf ben b sınıfı ehliyetim var aktif arac kullanirim tecrübem var ayrıca eskovator beko oparotorum 05442022842

  2. Oncelik hakkimmoldugun halde 2 kez mulakata girdim yine almadilar torpiliniz adaminiz varsa muracat edin bu ulkede adeletsizlik kol geziyo Allah yardim etsin bense issizim inanmayin bunlara guvenmeyin tsk ederi

  3. Çaycilik temizlik 10yil okulda mutfakta anasinifinda çalıştım yine okul olursa veya adresime yakin işolursa sevinirim acil ıse ihtiyacım var is arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir