Kamu Personeli Alım İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) En Az 60 KPSS'li ve KPSS'siz Adaylar Arasından En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı İçin İş İlanı Yayımladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü tarafından yayımlanan iş ilanında en az 60 KPSS’li ve KPSS’siz adaylar arasından kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

En az lise mezunu adayların başvuru yapması talep edildi ve başvurular 5 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir…

Yayımlanan iş ilanında yer alan kadroların dağılımı ise şu şekildedir;

2 Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)  

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

2 Garson (Servis Elemanı)  

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

1 Kuru Temizlemeci 

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

3 Temizlik Görevlisi  

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

3 Aşçı Yardımcısı  

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

1 Elektrikçi (Genel)  

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

2 Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller(Pasta Ustası) 

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

1 Terzi  

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

EGM tarafından yayımlanan kamu personeli alımı iş ilanına başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru şartları şu şekildedir;

Türk vatandaşı olmak.

18-35 yaş aralığında  olmak.

En az Ortaöğretim Mezunu olmak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Sağlık problemi bulunmamak ve tam teşekküllü Devlet Hastanesinden gece ve gündüz çalışmasında sakınca olmadığını Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirmek.

Ankara il merkezinde ikamet ediyor olmak.

Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak.

Başvuru yapan adaylardan sınav sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır.

Türkiye İş Kurumunca belirlenen  nihai listede yer alan adaylar en geç 20/08/2019 salı günü mesai bitimine kadar istenen belgelerin Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teslim etmek zorunda olup, aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

İstenen belgeleri tam ve eksiksiz olarak Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teslim edenlerin noter kurası tarihi ve saati Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğünün resmi internet sitesinden (www.ankarapmem.pol.tr) duyurulacaktır. 

Noter kurası neticesinde belirlenen asil adayların mülakat yeri, tarihi ve saati Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğünün resmi internet sitesinden (www.ankarapmem.pol.tr) duyurulacaktır.   

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir