İş İlanları

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) ve Belediyelere En Az İlköğretim Mezunu İşçi Alımı İçin İŞKUR'dan İş İlanı Yayımlandı!

9 Ağustos 2019 tarihli Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) işçi alımı iş ilanları kapsamında Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) ve Belediyeler bünyesinde istihdam etmek üzere yeni personel alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanları ekranı üzerinden iş ilanı yayımlayan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) ve Belediyeler 15 Ağustos 2019 tarihine kadar “su arıza işçisi, filit işçisi (haşere ilaçlama) ile ısıtma ve sıhhi tesisatçı” alımı yapacaktır.

Yayımlanan ilanlara göre istihdam sağlanacak kadrolar ise şu şekildedir;

ÇEVRELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI 

1 Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı 

Belediye  Ait  Alalnlar  Tesisat  Bakımı Yapacak İş Karşılığı  Asgari Ücret  Seviyesinde  Ücret Ödemesi  Yapılacak . Tesisat  İşlerinde  Kullanılacak Araç Gereçlerin  Kullanımı İçin  B Düzeyinde  Araç Kullanma  Ehliyeti  Şartı Aranmaktadır.

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

ALTINÖZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI 

4 Filit İşçisi (Haşere İlaçlama)  

Talebe Başvuracak Adayların Başvuru Tarihi İtibariyle Sağlık Bakanlığı’ndan Onaylı BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAYICI Sertifikasına Sahip Olması Gerekmektedir.

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

EMİRDAĞ ÇILDIRIM SULAMA BİRLİĞİ 

1 Su Arıza İşçisi  

Talep Geçici Olup Çalışma Süresi 4 Aydır.Talebe Başvuracak Adayların Sulama Yapılacak Araziyi Bilmesi Gerekir.İşin Tanımı, Su Arızası  Durumunda Tamir Ve Bakım Yapacaktır.
 
Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine; Noter  Huzurunda Çekilecek Olan Kura 21.08.2019 Tarihinde Çıldırım Sulama Birliği Belediye Rant Tesisleri No:1/D  Emirdağ/Afyonkarahisar’da Yapılacaktır.Asgari Ücret Ödenecektir.

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir