İşkur İş İlanları

59 Belediye İŞKUR üzerinden 13-20 Eylül arasında KPSS’siz 600 memur ve daimî işçi alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu kamu kurumlarına personel ihtiyaçlarını karşılamada aracılık etmeye devam ediyor. Bugün yayınlanan güncel kamu iş ilanlarına göre, başta belediyeler ve kamu bünyesinde iş yapan şirketlere yaklaşık 600 personel alımı yapılmaktadır. İŞKUR tarafından yapılan bildiride alımlar KPSS’siz olup, ilkokul, ortaöğretim (lise ve dengi okullara), önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 130’den fazla farklı ilan bulunmaktadır.

İŞKUR üzerinden personel alan belediyelerden bazıları şöyle özetlenmiştir.

1 – Bursa Büyükşehir Belediyesi Burulaş/Bursa ulaşım toplu taşıma bir otopark saha amiri en az lise mezunu

2 – Burdur salda Gölü Turizm merkezine 5 beden işçisi alımı

3 – İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN 2 spor eğitmeni, bir şoför alımı, bir otopark görevlisi, bir sınıf annesi (en az ortaokul mezunu), iki şehir plancısı ve bir biyomühendis alımı

4 – Sivas İmranlı Belediyesi personel Limited Şirketi 2 bay bayan büro işçisi alımı en az önlisans mezunu

5 – İzmir Tire Belediyesi 2 bahçe bakım elemanı

6 – Burdur Kızılkaya Belediyesi 2 vasıfsız işçi alımı

Bilecik Bozüyük Belediyesi 2 vasıfsız işçi alımı en az lise mezunu

7 – Kırklareli Kıyıköy Belediyesi bir büro personeli alımı

Memur alan, personel alımı ve daimi vasıflı vasıfsız işçi alımı yapan belediyeler aşağıda sırasıyla belirtilmiştir. Bu iş ilanlarına ulaşmak ve başvuru şartlarını, başvuru adreslerini öğrenmek için aşağıda belirtilen linki tıklamanız ve ardından istediğiniz belediyenin ilanı üzerine tıklamanız yeterlidir. İlanlar PDF formatında yüklenmiştir.

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İkametgah şartı denen rezalet yüzünden TC i vatandaşıni bu milleti ve güzelim ülkemizi maffetdiniz. Hep ayni il ve ilçe ye işçi alımı yapılıyor geride kalan bu kadar il ve ilçedeki insanlar ne olacak aç mi ölecek Allahsizlar. Kaldırın şu nalet olası ikametgah şartıni hepimiz baş vuralim. İnsanlar işsizlik den birbirini yiyor.

  2. Ben 3yıldır olur üzerin de iş çıkmıyor gerçek maddi durumu kötü olan kişileri Aksaray iyi olur benim hiç bir yerde gelirim yok kiracı yım 5 çocukğum var 3 yıldır iş sızım ev olan maddi durumu iyi olan kişi leri işe alınıyor gerçek fakir alınmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir